0

بين‌هاكر: متاسفم كه مديران رتردام واقعيت را نمي‌گويند

ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18320

بين‌هاكر: متاسفم كه مديران رتردام واقعيت را نمي‌گويند

پس از اعلام بركناري لئوبين‌هاكر توسط باشگاه دسته اولي فاينورد، اين مربي 68 ساله واكنش نشان داد و اظهار داشت: براي مديريت اين تيم متاسفم كه واقعيت را بر زبان نمي‌آورد. آنها با من اختلاف نداشتند. با سن‌ام مشكل داشتند. برايم قابل درك نيست زيرا وقتي دو سال قبل مرا به عنوان مديرفني استخدام كردند، خوب مي‌دانستند، 66 سال دارم. 
اين چهره باسابقه كه در تيم‌هاي بي شماري در سطح جهان به عنوان مربي فعاليت كرده بدين ترتيب نسبت به اظهارات مقامات تيم دو سال اخيرش واكنش نشان داد كه بروز اختلاف را دليل عزل وي عنوان كردند. 
بين‌هاكر ادامه داد: مايه تاسف است كه فاينوردي‌ها از من سوء استفاده كردند. در حالي كه با حساب‌هاي خالي، توانستم بازيكنان را همچنان با انگيزه باقي نگه دارم ولي باشگاه به آن همه زحمت من اين گونه پاسخ داد. 
وي افزود: براي آن كه نشان دهم همچنان سالم و قادر به انجام كار هستم، در جايي ديگر به فعاليت ادامه خواهم داد. 
بين هاكر 68 ساله كه در سال‌هاي 1997 الي 2000 و سال 2007 خود به عنوان مربي تيم سنتي ليگ هلند را هدايت كرد، دو سال قبل با كوله‌باري از تجربه پست مديريت فني آن را قبول كرد. 
وي در گذشته مربي‌ تيم‌هاي بسياري از جمله ملي لهستان، ترينيداد توباگو، آژاكس آمستردام، ويتسه‌‌آرن‌هايم، گوادالاخارا مكزيك، گراس‌هاپرز سوئيس، ملي هلند، رئال‌مادريد اسپانيا و... بوده است.

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  10:50 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها