0

از اين پس كميته فني تيراندازي با كمان بر كار مربيان نظارت خواهد داشت

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

از اين پس كميته فني تيراندازي با كمان بر كار مربيان نظارت خواهد داشت

 رضا زماني‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس عنوان كرد: كميته فني فدراسيون تيراندازي با كمان دو سال پيش ايجاد شد كه تا به امروز نقش فعالي نداشت؛ اما پس از بازي‌هاي گوانگجو نقش اين كميته پر رنگ‌تر شده است به طوري كه هفته گذشته دومين نشست اين كميته نيز با حضور اعضا تشكيل شد. 
وي در خصوص جايگاه اين كميته تصريح كرد: مطمئنا اين كميته علاوه بر پيشنهادات، بر اجراي برنامه‌ها و تصميم‌هاي گرفته شده براي تيم ملي نيز نظارت خواهد داشت. 
زماني‌نژاد عنوان كرد: در دومين نشست كميته و در بررسي دلايل كسب نتايج ضعيف در گوانگجو به اين نتيجه رسيديم كه برنامه‌هاي طراحي شده براي تيم ملي به خوبي اجرايي نشده و اين يكي از دلايل عدم موفقيت تيم در بازي‌ها بوده است. 
وي گفت: بر اساس تصميم اين كميته از اين پس نظارت بيشتري بر كار مربيان تيم ملي در دو رشته كمان كامپوند و ريكرو خواهد بود. 
زماني‌نژاد در خصوص دعوت مجددش به اردوي تيم ملي عنوان كرد: بر اساس تصميم كريم صفايي رئيس فدراسيون، من و تعداد ديگري از كمانداران تيم ملي كه افتخار آفرين بوده ايم با وجود عدم كسب امتياز كافي در مسابقات قهرماني و انتخابي تيم ملي به اردوي تيم ملي دعوت شديم تا از شانس مجدد براي افتخار آفريني استفاده كنيم. 
رضا زماني‌نژاد به دليل عدم موفقيت در رقابت‌هاي قهرماني كشور در مرحله اول فراخوان فدراسيون به تيم ملي دعوت نشد ؛اما بر اساس تصميم نهايي فدراسيون اوايل هفته جاري مجدد به اردوي تيم ملي كمان كامپوند دعوت شد. 

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  10:49 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها