0

تمركز اوباما در گزارش سالانه به كنگره بر اشتغال و رشد اقتصادي

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

تمركز اوباما در گزارش سالانه به كنگره بر اشتغال و رشد اقتصادي

  در پيامي ويدئويي نگاهي گذرا به موضوعاتي دارد كه در اين گزارش بيان خواهد كرد . گزارش اوباما به كنگره امروز سه شنبه ارائه خواهد شد . 
وي تصريح كرد آمريكا طي دو سال گذشته يكي از دشوارترين مراحل را از زمان ركود اقتصادي بزرگ تاكنون سپري كرده است. ميليون ها آمريكايي هنوز با اين مرحله دشوار اقتصادي دست به گريبان هستند . 
باراك اوباما از قصد خود براي كمك به آمريكا براي رقابت بيشتر با ديگر كشورها و سبقت گرفتن از آنان در زمينه هاي آموزش و رشد اقتصادي خبر داد و گفت آمريكا بايد با كسري بودجه و اصلاحات دولت كنار آمده و از روياي آمريكايي كه وجود فرصت هاي موفقيت براي همگان است اطمينان حاصل كند . 
اين دومين گزارش سالانه وضعيت كشور و اولين گزارش اوباما پس از آن است كه مجلس نمايندگان آمريكا اكثريت دموكرات خود را به نفغ جمهوري خواهان از دست داد . 
تازه ترين نظرسنجي ها در آمريكا نشان مي دهد مردم اين كشور به شدت از سياستهاي اقتصادي دموكراتها و دولت اوباما ناراضي هستند . ارائه گزارش سالانه وضعيت كشور بر اساس قانون اساسي آمريكا برگزار مي شود و طبق قانون رئيس جمهور كنگره آمريكا را در جريان وضعيت و تحولات كشور قرار مي دهد. 

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  10:37 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها