0

نصرالله:مقاومت در لبنان با الهام از خون‌هاي پاك كربلا شكل گرفت

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

نصرالله:مقاومت در لبنان با الهام از خون‌هاي پاك كربلا شكل گرفت

 "سيد حسن نصرالله " دبيركل حزب‌الله لبنان در آغاز سخنراني خود در جمع عظيم عزاداران حسيني (ع) در شهر "بعلبك " در منطقه بقاع در شرق لبنان از طريق ويدئو كنفرانس، به پيام امام حسين و ياران باوفايش در تن ندادن به ظلم و ستم و ايستادن در برابر ظالمان زمانه اشاره كرد و گفت: اربعين حسيني (ع) روز گراميداشت دوباره عاشورا است و پيام امام حسين (ع) و ياران باوفايش، هيهات من الذله بود. 

وي گفت: از شما تشكر مي‌كنم كه از مناطق مختلف به اينجا در شهر بعلبلك آمده ايد. تجسم و تجلي اربعين در لبنان براي ما لبناني‌ها در شهر بعلبك است و همه بايد در سالهاي آينده و تا هر زمان كه زنده مانديم، مراسم اربعين را باشكوه تر در اين شهر برگزار كنيم چرا كه اين شهر كاروان امام حسين (ع) و سر ايشان را در مقطعي زيارت مي‌كند. 

دبيركل حزب الله گفت: جا دارد كه مراسم در اين شهر باشكوه برگزار شود و انشاء‌الله مناسبت اربعين با شكوه بيشتري برگزار شود. از همين خون‌هاي كربلا بود كه مقاومت در لبنان شكل گرفت و مقاومت توانست سنگين ترين جنگي را كه عليه لبنان به راه افتاده بود، خنثي كند. مقاومت از همين شهر بعلبك بلند شده است و مقاومت لبنان مديون بلعبك است؛ مقاومتي كه بعد از سالها هنوز مي گويد ليبك يا حسين 

10750403264581828474.jpg

چهارشنبه 6 بهمن 1389  10:05 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها