0

مديركل آموزش و پرورش بوشهر:دو هزار و500 فرهنگي اين استان خانه ندارند

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

مديركل آموزش و پرورش بوشهر:دو هزار و500 فرهنگي اين استان خانه ندارند

محمد حاجي زاده  در جمع خبرنگاران افزود: مهمترين مشكلي كه براي تامين مسكن فرهنگيان داريم تغيير كاربري زمين‌هاي خريداري شده توسط تعاوني مسكن فرهنگيان است.
وي اظهار داشت: شهرهاي جم، كنگان، گناوه، سعدآباد، بردخون، دشتي، عسلويه و شبانكاره از جمله شهرهايي هستند كه با مشكل تغيير كاربري زمين‌هاي خريداري شده در آنها مواجه هستيم.
حاجي زاده اضافه كرد: بخشي از اين زمين‌ها متعلق به منابع طبيعي و بخش ديگر متعلق به حوزه كشاورزي است و تغيير كاربري و انتقال آنها بسيار مشكل است.
وي با اشاره به فعاليت 13 تعاوني مسكن فرهنگيان در استان بوشهر بيان كرد: براساس تعهدي كه به وزارتخانه داريم بايد تا پايان سال 90 همه فرهنگيان را خانه دار كنيم.
مديركل آموزش و پرورش استان بوشهر بدون اشاره به تعداد واحدهاي مسكوني در دست ساخت گفت: واحدهاي مسكوني در دست ساخت مربوط به فرهنگيان در اين استان بين 20 تا 90 درصد پيشرفت فيزيكي دارند.
حاجي زاده اضافه كرد: برخي از زمين‌هاي خريداري شده توسط تعاوني‌ها تفكيك و براي برخي سند صادر شده ولي هنوز تغيير كاربري نيافته‌اند.
وي با بيان اينكه بنياد مسكن انقلاب اسلامي همكاري مطلوبي براي پرداخت تسهيلات به فرهنگيان متقاضي مسكن دارد، ادامه داد: حل مشكل مسكن فرهنگيان نيازمند توجه ويژه مسوولان استان بوشهر است.
حاجي زاده با اشاره به فرا رسيدن دهه مبارك فجر گفت: امسال اجراي يكهزارو 357 برنامه در مدارس استان بوشهر پيش بيني شده است و 37 برنامه نيز به طور خاص در مناطق اين استان برگزار مي‌شود.
مديركل آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: دو سال است كه در هفته معلم از خدمتگزاران و متصديان امور عمومي آموزش و پرورش در استان بوشهر تجليل مي‌شود كه اين اقدام در نوع خود بي‌نظير است

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

سه شنبه 5 بهمن 1389  11:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها