0

تامين سوخت واحدهاي صنعتي جزو اولويت هاي دولت است

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

تامين سوخت واحدهاي صنعتي جزو اولويت هاي دولت است

به گزارش خبرنگار ايرنا، ولي الله ديني در نشست بررسي مسائل و مشكلات سوختي صاحبان صنايع لپه سازي و آهك پزي آذرشهر، با تاكيد بر استاندارد سازي نحوه مصرف سوختي كارخانجات لپه سازان و كوره هاي آهك پزي، افزود: شركت گاز استان آماده است با همكاري صاحبان صنايع سامانه سوخت رساني گاز را در مراكز صنعتي ايجاد و ميزان گاز مورد نيار آنان را تامين كند.
وي اظهارداشت: از حدود 55 شهرك صنعتي فعال در آذربايجان شرقي 40 شهرك از نعمت گاز برخوردار هستند و تلاش مي شود با همكاري مسئولان صنايع استاني گازرساني به ديگر شهرك هاي صنعتي نيز انجام شود .
ديني، با اشاره به اهميت تامين سوخت و توسعه جايگاههاي سي ان جي استان گفت: در حال از 139 جايگاه سي ان جي استان 118 مورد آنها فعال بوده و سعي مي شود تا پايان سال سه جايگاه در شهرستان آذرشهر افتتاح و مورد بهره برداري قرار گيرد.
وي از آغاز عمليات گارزساني به سه روستاي قرميزي گل، گواهير و آلمالوداش آذرشهر در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: براي گاز رساني به شش روستاي باقي مانده اين شهرستان نيز در سال 1390 اقدام خواهد شد.
فرماندار آذرشهر نيز در اين جلسه، گفت: در حال حاضر بيش از 100 واحد كوره آهك پزي در منطقه آذرشهر وجود دارد كه تا قبل از هدفمند شدن يارانه ها سوخت اصلي آنان مازوت (نفت سياه) بود كه با هدفمند شدن قيمت سوخت استفاده از آن براي صاحبان كوره هاي آهك پزي هيچ گونه توجيه اقتصادي ندارد .
اسماعيل آذريان، با اشاره به صنعت منحصر به فرد لپه سازي در آذرشهر، اظهار داشت: هم اكنون نزديك 40 كارگاه توليد لپه فاقد گازكشي و گازرساني بوده و تامين سوخت مراكز توليد لپه نيز بسيار ضرورت دارد .

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

سه شنبه 5 بهمن 1389  11:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها