0

عدم حضور رجانيوز و 5 سایت خبری ديگر در نمايشگاه مطبوعات

 
mohsenh
mohsenh
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1156
محل سکونت : قم

عدم حضور رجانيوز و 5 سایت خبری ديگر در نمايشگاه مطبوعات

 

6 سایت پربیننده کشور به دلیل برخورد غیرحرفه ای و گزینشی مسئولین وزارت ارشاد، شرکت در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها را تحریم کردند و امسال در این نمایشگاه شرکت نمی کنند.       

به گزارش رجانيوز ، متن اطلاعیه این 6 سایت خبری بدین شرح است:

در آستانه افتتاحيه نمايشگاهي كه امسال عنوان آن "مطبوعات و خبرگزاري ها"(!) بود و پارسال، "مطبوعات، خبرگزاري ها و پايگاه هاي اطلاع رساني"، قصد آن داشتيم تا يكبار ديگر از فرصت رويارويي چهره به چهره با دهها هزار مخاطب و بازديدكنندگان اين نمايشگاه بهره بريم؛ به اميد آنكه تشويق هايشان ماراساخته تر و به ويژه نقدهايشان ما را پرداخته تر كند.
 
ليكن با كمال شگفتي، عنوان رسانه اي خود يعني پايگاه هاي اطلاع رساني را در پوستر هاي رنگارنگ تبليغاتي نمايشگاه مشاهده نكرديم و جالب تر آنكه غرفه هاي تحويل داده شده را در پرت ترين مكان نمايشگاه (طبقه دوم و در يك راهروي غير اصلي) يافتيم كه البته عدم اختصاص جاي مناسب براي برخي از سايت ها در سالهاي گذشته نيز مسبوق به سابقه بود.

علي رغم برنامه ريزي قبلي و صرف هزينه، اين شرايط باورنكردني چنين مي نمود كه گويا مسؤولان محترم فراموشمان كرده بودند. مشكل را با معاون محترم مطبوعاتي مطرح كرديم، همانطور كه انتظار داشتيم اتفاقي نيفتاد. با نوشتن نامه اي شكايت نزد وزير ارشاد برديم، اما باز طرفي برنبستيم.

اينك با احترام و با تشكر از زحمت همه مسؤولان برگزاركننده و آرزوي موفقيت براي همه همكاران مطبوعاتي حاضر در نمايشگاه، ضمن نقد جدي رويكرد تعاملي نامطلوب معاونت محترم مطبوعاتي- جناب آقاي رامين- با پايگاه هاي اطلاع رساني و عدم رسيدگي مناسب وزير محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي، اعلام مي كنيم كه از شركت در اين دوره از نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري ها معذور هستيم.

باشد تا به جاي وجد و نشاط سالهاي گذشته كه عمدتا توسط سايت هاي پرمخاطب در نمايشگاه ايجاد مي شد، اين بار غرفه هاي پرطمطراق ميهمان ها و شركت كنندگان خارجي جاي خالي سربازان سايبري نظام جمهوري اسلامي را پر نمايد!

 

                                                                                        منبع: پایگاه اطلاع رسانی رجا نیوز

سه شنبه 5 بهمن 1389  5:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها