0

آگهی استخدام پرستاران حدود10 بهمن منتشر می‌شود

 
titishmili
titishmili
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 1333
محل سکونت : اصفهان

آگهی استخدام پرستاران حدود10 بهمن منتشر می‌شود

 معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با اشاره به اقدامات انجام شده برای فراهم کردن مقدمات برگزاری آزمون استخدام پرستاران، گفت: تقریبا از حدود 10 بهمن ماه آگهی‌های استخدام در جراید منتشر می‌شود. 

به گزارش سرویس بهداشت و درمان ایسنا، دکتر سیدعباس حسنی در نشستی خبری با اشاره به چگونگی اجرای قانون ارتقای بهره‌وری نیروهای بالینی نظام سلامت، گفت: اجرای این قانون به استخدام 23 هزار پرستار نیاز داشت که با پیگیری‌ها و هماهنگی‌های انجام شده مجوز استخدام 23 هزار پرستار گرفته شد. 

وی ادامه داد: طبق جدول زمان‌بندی و بر اساس هماهنگی‌های انجام شده با دستگاه‌های ذیربط، آزمون استخدام پرستاران ششم اسفند ماه به صورت متمرکز در تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی انجام می‌شود. برای این آزمون فراخوان عمومی از سوی تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام می‌شود. در مجموع فرایند جذب پرستاران طبق مقررات قانونی انجام می‌شود و از سال 1390مرحله جذب و به کارگیری این نیروها نهایی می‌شود. 

حسنی با اشاره به تدابیر در نظر گرفته شده برای جایگزینی پرستاران قراردادی و شرکتی که در آزمون استخدامی شرکت می‌کنند نیز گفت: برای مراکز توسعه یافته و جدیدالتاسیس همچنان به نیرو و کادر پرستاری نیاز است. بر این اساس از ظرفیت‌های قانونی برای به کارگیری نیروهای قراردادی استفاده می‌شود. از طرف دیگر اقدامات لازم برای تمام نیروهای شرکتی در خانواده وزارت بهداشت- از دانشگاه‌های علوم پزشکی گرفته تا ستاد که شرایط تغییر وضعیت را دارند، در حال انجام است. 

سه شنبه 5 بهمن 1389  4:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها