0

مسئولان بخش كشاورزي مهديشهر را ناديده نگيرند

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

مسئولان بخش كشاورزي مهديشهر را ناديده نگيرند

 مصطفي كواكبيان ظهر امروز در جلسه شوراي اداري شهرستان مهديشهر با يادآوري پيشرفت 50 درصدي مصوبات دور دوم سفر هيئت دولت به استان سمنان، مشكل اساسي پيشرفت كند طرح‌ها را كمبود و تخصيص نيافتن به موقع اعتبارات اعلام كرد. 
وي گفت: احداث بيمارستان 64 تختخوابي شهرستان مهديشهر از مصوبات دور دوم سفر بوده كه تاكنون اجرايي نشده است. 
كواكبيان بحث انتقال پايتخت سياسي را يادآور شد و گفت: اين طرح از دولت‌هاي قبلي نيز مطرح بوده و قطعاً با انتقال آب درياي خزر به استان و اجراي آزادراه حرم تا حرم، سمنان مي‌تواند به عنوان يكي از گزينه‌هاي جديد انتقال پايتخت سياسي باشد. 
عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي به ظرفيت‌ها و توانمندي بسيار بالاي شهرستان مهديشهر به ويژه در بخش كشاورزي اشاره كرد و گفت: مسئولان بايد در تقويت بخش كشاورزي اين شهرستان تلاش كنند. 
كواكبيان خواستار اختصاص اعتبار ويژه براي اجراي ورودي شهر درجزين شد و گفت: ارتقاي روستاي فولادمحله به شهر يكي از خواست‌هاي مهم مسئولان اين شهرستان و مردم اين روستا است. 
نماينده مردم شهرستان‌هاي سمنان و مهديشهر در مجلس شوراي اسلامي اتصال راه ارتباطي دوآب به شهميرزاد را خواستار شد. 
حجت‌الاسلام محمد باراني، امام جمعه مهديشهر نيز در اين جلسه ايجاد دانشكده دولتي، مصلاي نمازجمعه، حوزه علميه خواهران و اتمام عمليات اجرايي گلزار شهداي مهديشهر و توجه به مسايل و مشكلات شهر درجزين را خواستار شد. 
عيسي فاضلي، فرماندار مهديشهر نيز در اين نشست با ارايه آماري از اقدامات انجام شده در سطح شهرستان و همچنين حضور مردم در صحنه‌هاي مختلف گزارشي از روند پيشرفت مصوبات دور دوم سفر هيئت دولت به استان مربوط به شهرستان مهديشهر را ارايه كرد.

10750403264581828474.jpg

سه شنبه 5 بهمن 1389  4:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها