0

پيام عاشورا درس بصيرت در مقابله با نفاق است

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

پيام عاشورا درس بصيرت در مقابله با نفاق است

 نورمحمد كاظم‌پور ظهر امروز به مناسبت اربعين حسيني (ع) در تجمع بزرگ عاشوراييان در مقر سپاه ناحيه تالش با گراميداشت اربعين حسيني و دهه مبارك فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامي ايران حاصل به ثمر رسيدن خون شهداي كربلاست. 
وي گفت: شهداي كربلا و انقلاب اسلامي و نيز هشت سال دفاع مقدس با خون خود آگاهي‌بخش انسان‌هاي آزاده هستند و پيام‌رساني خون شهدا بر عهده كساني است كه آن را درك كرده‌اند و پيام‌آوران شهدا بايد با بصيرت خود رسواگر چهره نفاق، كفر و ستم باشند. 
مسئول هيئت رزمندگان تالش با اشاره به حضور مردم سياه‌پوش اين شهرستان در مراسم بزرگداشت اربعين حسيني (ع) افزود: مردم با روحيه و خصوصيات سربازي امام حسين (ع) انقلاب كردند و با همان روحيه و خصوصيات معنوي 32 سال پاسدار ارزش‌هاي انقلاب اسلامي هستند. 
وي حمايت از دستاورد بزرگ عاشورا را وظيفه همگان دانست و تصريح كرد: بايد با زنده نگه داشتن اسلام ناب محمدي (ص) راه نفوذ كفر را ببنديم و اميدواريم نام ملت ايران در زمره عزاداران واقعي و دوستداران اهل بيت(ع) ثبت شود. 
كاظم‌پور حضور پرشور جوانان در مراسم‌هاي مذهبي را سبب ياس و نا اميدي دشمنان خواند و خاطرنشان كرد: حضور پرشور نوجوانان و جوانان در سوگواري اربعين حسيني جلوه باشكوهي به آيين‌هاي سنتي ويژه اربعين داده است. 
وي ادامه داد: درس‌هاي عاشورا و اربعين حسيني (ع) درس بصيرت و آگاهي براي ملت‌هاي معاصر است. 
كاظم‌پور تبيين فلسفه وجودي اربعين، نقش اربعين در بلوغ و پيوستگي نهضت عاشورا و نقش امام سجاد(ع) در زنده نگه داشتن پيام عاشورا و بررسي هجمه‌هاي شوم دشمنان اسلام در امحاي پيام عاشورا براي جوانان و نوجوانان را ضرورت دانست.

10750403264581828474.jpg

سه شنبه 5 بهمن 1389  4:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها