0

اصلاح نهايي 10 پروژه نظام توزيع تا پايان سال 90

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

اصلاح نهايي 10 پروژه نظام توزيع تا پايان سال 90

89/11/05 - 12:04
شماره:8911050268
نسخه چاپي ارسال به دوستان
معاون وزير بازرگاني خبر داد:
اصلاح نهايي 10 پروژه نظام توزيع تا پايان سال 90

خبرگزاري فارس: معاون وزير بازرگاني گفت: با توجه به اهميت و جايگاه توزيع در تنظيم و مديريت بازار، پروژه‌هاي اصلاح نظام توزيع در دستور كار وزارت بازرگاني قرار گرفته است و اجراي آنها تا پايان سال جاري به اتمام مي‌رسد.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمود دودانگه گفت: 10 پروژه اصلاح نظام توزيع براي رسيدن به نقطه مطلوب و ايجاد تحول در حوزه توزيع به اجرا گذاشته شده است.
معاون برنامه‌ريزي و امور اقتصادي وزير بازرگاني با تاكيد بر اصلاح نظام توزيع به عنوان يكي از محورهاي طرح تحول اقتصادي خاطر نشان كرد: با توجه به مسووليت وزارت بازرگاني در اصلاح نظام توزيع ،اجراي آن از دو سال پيش در دستور كار قرار گرفته است.
وي افزود: تاكنون بخش قابل توجهي از پروژه هاي وزارت بازرگاني در اين حوزه انجام شده است و شش پروژه آن نيز به اتمام رسيده است.
دودانگه اضافه كرد: سه پروژه ديگر از اين حوزه در مراحل پاياني قرار داشته و آخرين پروژه كه مربوط به بحث ايجاد بورس كشاورزي و خريد و فروش اينترنتي محصولات كشاورزي است، با پيشرفت50 درصدي در دست اجرا است.
به گفته وي؛ تمامي 10 پروژه تا سال آينده به طور كامل نهايي خواهند شد.
معاون وزير بازرگاني ،ساماندهي هزينه ها در نظام توزيع را يكي ديگر از موارد قابل پيگيري دانست و به شابا افزود: با اقدامات صورت گرفته در اين حوزه ،فاصله قيمت توليدكننده و مصرف كننده كاهش يافته و معقول تر خواهد شد.
وي گفت: براي رسيدن به اهداف ترسيم شده در اين بخش بايد فاز جديدي از تحول در حوزه توزيع ايجاد شود تا به حوزه اي يكپارچه، رقابت پذير و منسجم دست پيدا كنيم.
انتهاي پيام/ص

 
 
سه شنبه 5 بهمن 1389  3:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها