0

ساخت تراشه جدید برای عرضه کتابخوان های ارزان تر

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

ساخت تراشه جدید برای عرضه کتابخوان های ارزان تر

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران سرویس: جامعه اطلاعاتی -فناوری اطلاعات
پلت فرم جدیدی از سوی سازنده تراشه مارول تکنولوژی به نمایش درآمد که طبق اعلام این شرکت ساخت نسل جدید از کتابخوان های الکترونیکی ارزان قیمت را امکان پذیر می کند.
به گزارش سرویس فن آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، طبق اعلام مارول، این شرکت با e ink که طراح فن آوری نمایشگر کاغذ الکترونیکی به شمار می رود، برای ساخت یک پردازنده کاربردی یکپارچه همکاری کرده است.
فن آوری مارول بارگذاری سریع تر صفحات در کمتر از یک ثانیه را امکان پذیر می کند؛ انتظار می رود کتابخوان های الکترونیکی مبتنی بر این فن آوری در سه ماهه نخست سال 2010 به بازار وارد شوند.
نخستین دستگاه هایی که دربردارنده این پلت فرم هستند، شامل entourage edge که ترکیبی از کتابخوان و نت بوک است، الکس ریدر ساخت اسپرینگ دیزاین و دستگاه que proreader پلاستیک لوجیک هستند.
پلت فرم مارول بر مبنای پردازنده های خانواده آرمادای جدید این شرکت است که ماه گذشته معرفی شدند. شرکت مارول تراشه های مختلفی از جمله تراشه های مورد استفاده برای وای فای، بلوتوث و اتصالات سلولاری را می سازد.
بازار کتابخوان ها امسال رشد انفجاری داشته است و علاوه بر کایندل که از سوی آمازون معرفی شده و همچنین ریدر سونی، انتشارات barnes & noble به تازگی دستگاه «نوک» خود را به نمایش گذاشته است.
بر اساس این گزارش انتظار می رود حدود سه میلیون دستگاه کتابخوان الکترونیکی در سال جاری میلادی در آمریکا به فروش برود؛ همچنین با ورود رقبای جدید به این بازار، قیمت کتابخوان های الکترونیکی در حال پایین آمدن است.
 

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

پنج شنبه 14 آبان 1388  10:12 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها