0

برگزاري 60 نمايشگاه عكس در 60 شهرستان در ايام دهه فجر

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

برگزاري 60 نمايشگاه عكس در 60 شهرستان در ايام دهه فجر

 هاشم ميرزاخاني مدير عامل انجمن سينماي جوانان ايران با اعلام اين خبر افزود: هر نمايشگاه متشكل از 40 قطعه عكس از آثار منتخب با موضوع انقلاب اسلامي است كه از زواياي مختلف به انقلاب اسلامي نگاه شده است. 
وي ادامه داد: اين آژانس پس از احياي دوباره در ماه‌هاي اخير طرح‌ها و برنامه‌هاي متعددي را دنبال كرده است و پيش‌بيني نمايشگاه عكس انقلاب اسلامي از جمله آن است. 
به گفته وي آژانس عكس ايران وابسته به انجمن سينماي جوانان ايران همچنين در حال آماده سازي 40 اثر شاخص از آثار «مايكل كنا» عكاس معروف انگليسي است كه قرار است جهت بهره‌گيري دفاتر سينماي جوان در سراسر كشور و نقد و بررسي و آشنايي هنرجويان شهرستاني صورت مي‌گيرد. 
وي اضافه كرد: اين مجموعه آثار به زودي طبق يك برنامه تنظيمي به دفاتر سينماي جوانان ايران ارسال مي‌شود تا نمايشگاه اين هنرمند عكاس در 60 دفتر سينماي جوان جهت بهره‌مند شدن عكاسان جوان از نوع نگاه شعرگونه او برگزار شود. 
مديرعامل انجمن سينماي جوانان ايران از راه‌اندازي لابراتوار عكاسي انجمن سينماي جوانان ايران در دفاتر سينماي جوان خبر داد و خاطرنشان ساخت: 50 دفتر سينماي جوان كشور مجددا به مواد خام جهت راه‌اندازي لابراتوار عكاسي و فعاليت گسترده براي جذب عكاسان جوان علاقمند تجهيز مي‌شوند. 
وي از برپايي نمايشگاه عكس «مهدي منعم» به همت آژانس عكس ايران وابسته به انجمن خبر داد و گفت: 40 قطعه عكس از مجموعه نمايشگاهي «مصدومان شيميايي و قطع عضو» عكاس معروف دفاع مقدس مهدي منعم بر اساس برنامه‌ريزي مشخص در 20 دفتر انجمن سينماي جوانان ايران به نمايش در خواهد آمد. طوري برنامه‌ريزي شده تا مهدي منعم در نمايشگاه‌هاي برپا شده حضور يابد و با عكاسان دفاتر سينماي جوان در شهرستان ها گفت‌وگو كند. 
ميرزاخاني نمايش آثار عكاسي محمد حميدي و صمد قربان‌زاده از عكاسان فعال دفتر سينماي جوان اروميه را از طريق سايت انجمن سينماي جوانان ايران را از ديگر اقدامات آژانس عكس ايران وابسته به انجمن عنوان و اضافه كرد: اميدواريم با رويكردهاي تازه‌اي كه در حوزه فعاليت‌هاي عكاسي انجمن سينماي جوانان ايران به وجود آمده شاهد تحول و جهش‌هاي اساسي‌تري در اين زمينه باشيم. 

10750403264581828474.jpg

سه شنبه 5 بهمن 1389  3:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها