0

شايسته: «قصه پريا» از هر جهت مناسب حضور در بخش مسابقه است

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

شايسته: «قصه پريا» از هر جهت مناسب حضور در بخش مسابقه است

 با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: هنوز از طرف جشنواره هيچ چيز مبني بر عدم حضور قطعي فيلم در بخش مسابقه اعلام نشده است چرا كه ما «قصه پريا» را صرفاً براي حضور در بخش مسابقه ارائه داده‌ايم و عدم حضور در اين بخش جاي تعجب دارد. 
وي تصريح كرد: «قصه پريا» با توجه به محتوا، ساختار و مجموعه عوامل سازنده از هر نظر براي حضور در بخش مسابقه جشنواره در خور توجه است و انتظار دارم مسئولان جشنواره نسبت به اين موضوع با دقت نظر بيشتري برخورد كنند. 
اين تهيه‌كننده سينما در پاسخ به شايعاتي كه اخيراً مطرح شده است كه فيلم‌هاي حاضر در بخش نوعي نگاه فيلم‌هاي مميزي شده جشنواره هستند، گفت: تا اين لحظه چنين چيزي به ما اعلام نشده است و ما نيز اين فيلم را صرفاً براي حضور در بخش مسابقه ارائه داده‌ايم و اميدوارم اين اتفاق رخ دهد تا شاهد ديده شدن تلاش همه عوامل فيلم در جشنواره باشيم. 
شايسته در ادامه خاطرنشان كرد: نگاه «قصه پريا» يك نگاه ملي، مذهبي و خانوادگي است و اصولاً ارزش‌هاي جامعه در اين فيلم مورد توجه قرار گرفته است و در «قصه پريا» به شكل بسيار زيبايي به مقوله اعتياد و بحران‌هاي ناشي از آن پرداخته شده است. 
وي در خاتمه در پاسخ به اين سؤال كه اگر «قصه پريا» به بخش مسابقه سينماي ايران جشنواره راه پيدا نكرد آيا باز هم حاضر به نمايش آن در جشنواره هستيد يا خير، گفت: هنوز چيزي به ما در خصوص حضور و يا عدم حضور فيلم در بخش مسابقه اعلام نشده است اما اگر چنين اتفاقي رخ دهد آن موقع در اين خصوص تصميم‌گيري خواهيم كرد. 

10750403264581828474.jpg

سه شنبه 5 بهمن 1389  3:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها