0

نيروهاي تشكيلات خودگردان به حال آماده‌باش در آمدند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

نيروهاي تشكيلات خودگردان به حال آماده‌باش در آمدند

89/11/05 - 13:23
شماره:8911050300
نسخه چاپي ارسال به دوستان
به دليل ترس از تظاهرات مردمي؛
نيروهاي تشكيلات خودگردان به حال آماده‌باش در آمدند

خبرگزاري فارس: نيروهاي تشكيلات خودگردان فلسطين به دنبال افشاگري الجزيره به دليل ترس از تظاهرات مردمي عليه اين تشكيلات نيروهاي امنيتي خود را در سراسر كرانه باختري از جمله رام‌الله به حال آماده‌باش درآورد.

به گزارش خبرنگار فارس از رام‌الله، برخي منابع امنيتي تشكيلات خودگردان گزارش دادند كه شب گذشته مسئولان اين تشكيلات در نشستي اوضاع امنيتي را بررسي كرده و تمامي حوادث احتمالي به دنبال افشاگري الجزيره از جمله برگزاري تظاهرات گسترده مردمي در كرانه باختري عليه اين تشكيلات را در نظر گرفتند.

بر اساس اين گزارش، در اين نشست امنيتي كه در سطح مسئولان بلندپايه تشكيل شد شركت‌كنندگان بر آماده‌باش نيروهاي امنيتي تاكيد كردند.

در پي تصميم‌گيري در اين نشست، نيروهاي پليس و نيروهاي دستگاه امنيتي تشكيلات خودگردان در شهرهاي كرانه باختري و مشخصا در رام‌الله بويژه در خيابان‌هاي اصلي و نقاط پر تردد شهروندان فلسطيني مستقر شدند.

شبكه تلويزيوني الجزيره طي دو روز گذشته اسنادي را در خصوص خيانت آشكار تيم مذاكره‌كننده تشكيلات خودگردان عليه ملت فلسطين از جمله تلاش براي حذف حق بازگشت آوارگان فلسطيني به سرزمين خود و چشم‌پوشي از قدس شرقي را فاش كرده است.

 
 
سه شنبه 5 بهمن 1389  3:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها