0

هواداران حريري به آشوب‌هاي خود در لبنان ادامه مي‌دهند

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

هواداران حريري به آشوب‌هاي خود در لبنان ادامه مي‌دهند

 آخرين گزارش‌ها حاكي است گروهي از هواداران سعد حريري نخست وزير پيشبرد امور لبنان كه از نتيجه رايزني‌هاي پارلماني اخير درباره نامزد تصدي پست نخست وزيري دولت آينده لبنان ناراحت هستند، امروز سه شنبه جاده ارتباطي منطقه "زغرتا " به طرابلس را در محله "ابي سمرا " با آتش زدن لاستيك‌ها بستند. 

گروهي ديگر از طرفداران حريري نيز ساعت 11 امروز به وقت محلي چهار راه "قب الياس " را با آتش زدن لاستيك بستند و شعارهايي در حمايت از حريري و عليه گروه هشت مارس متشكل از حزب‌الله و همپيمانان آن سردادند. 

درهمين حال، ارتش لبنان براي كنترل اوضاع، به گشت‌زني با خودرو و پاي پياده در خيابانها و جاده‌ها اقدام كردند. 

منطقه خروب نيز شاهد آشوب‌هاي هواداران سعد حريري و جريان المستقبل به رياست وي بود به گونه‌اي كه آنها جاده ارتباطي ناحيه برجا به اتوبان ساحلي را در محل روستاي الجيه بستند كه درپي آن نيروهاي ارتش و نيروهاي انتظامي لبنان درحال آرام كردن اوضاع و باز كردن جاده هستند. 

طرفداران حريري همچنين امروز با آتش زدن لاستيك‌ها اتوبان المدينه الرياضيه به سمت تونل سليم سلام در بيروت را بستند و درپي آن نيروهاي ارتش به طور گسترده درمحل حضور يافتند. 

صداي تيراندازي‌هايي نيز امروز در منطقه ارتباطي كولا به الطريق الجديد در بيروت شنيده شد. 

هواداران حريري در ادامه اقدامات تحريك‌آميز خود با در دست داشتن تصاوير سعد حريري سوار بر موتورسيكلت و خودروها در خيابانها درحمايت از او شعار مي‌دهند. 

گروهي ديگر از آنها نيز جاده ساحلي را در منطقه اتوبان الجديد و جاده قديم را با آتش زدن لاستيك‌ها و سنگ بستند و گروهي نيز با تجمع در ميدان النور شهر طرابلس، تصاوير سعد حريري را در دست دارند و در شعارهايي خواهان كناره‌گيري نجيب ميقاتي از نامزدي تصدي پست نخست وزيري لبنان هستند. 

10750403264581828474.jpg

سه شنبه 5 بهمن 1389  2:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها