0

با صدور اطلاعيه‌ای اعتراض دانشجویان به مدیر کوی دانشگاه اعلام شد

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

با صدور اطلاعيه‌ای اعتراض دانشجویان به مدیر کوی دانشگاه اعلام شد

 طبيعت دانشجو آرمان‌گرايي است؛ بايد هم آرمان‌گرا باشد، اگر آرمان‌گرا نباشد اين حركت متوقف خواهد شد.... مهم اين است كه شما حرفتان را مطرح كنيد، استدلالتان را مطرح كنيد، پاسخ قانع‌كننده‌اى بخواهيد؛ مسئولان هم بايد پاسخ بدهند. "مقام معظم رهبري" 

شايد آنچه بيش از همه باعث تفاوت تشكل بسيج دانشجويي از ديگر تشكل‌هاي دانشجويي و همچنين نهادها و تشكل‌هاي سازماني و اداري مي‌شود، داشتن روحيه و آرمان مطالبه‌گري و عدالت‌خواهي است. آرماني كه به جد از سوي رهبر بزرگوار انقلاب بر دوش دانشجويان و به ويژه دانشجويان بسيجي گذاشته شده است؛ و مسئولان كشور نيز موظف به پاسخ‌گويي در برابر مطالبات قانوني و بر حق دانشجويان هستند. مطالباتي كه به دور از هرگونه مصلحت انديشي‌هاي سازماني و اداري و همچنين به دور از هرگونه جريان‌هاي پشت پرده، در فضاي دانشجويي مطرح و خواستار پاسخ‌گويي و شفاف‌سازي نسبت به امور مربوط مي‌باشد. 

پس از انتشار خبر برگزاري اردوي مختلط شوراي صنفي كوي دانشگاه تهران در جزيره تفريحي كيش و درج آن در نشريه متعلق به بسيج دانشجويي، برخي مسئولان دانشگاه در اظهاراتي مضحك و غيرمنطقي اقدام به توجيه اين عمل غيرقانوني كردند. لذا بسيج دانشجويي خوابگاه ها وظيفه خود مي‌داند، مطالبي را در اين باب مطرح ساخته و مطالبه‌گري اصلي خود را كه مديران دانشگاه از پاسخ به آن طفره رفته‌اند بار ديگر مطرح نمايد. 

10750403264581828474.jpg

سه شنبه 5 بهمن 1389  2:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها