0

رسوایی اخلاقی برلوسکنی صدای کلیسا را هم درآورد

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

رسوایی اخلاقی برلوسکنی صدای کلیسا را هم درآورد

 ه گزارش واحد مرکزی خبر کاردینال آنجلو باناسکو بیشتر بخشهای سخنرانی روز دوشنبه خود در کنفرانس اسقف های ایتالیا را به رسوایی اخلاقی برلوسکنی پرداخت و گفت کسانی که مسئولیت سیاسی می پذیرند باید به تعهدات این مسئولیت ها پایبند باشند.

وی در اشاره به اثار رسوایی اخلاقی برلوسکنی و نیز بحران اقتصادی جهانی بر ایتالیا هشدار داد باردیگر ابرهای نگرانی بر فضای کشور ایتالیا در حال تجمع است.
اما مارچه گالیا رییس اتحادیه قدرتمند کارفرمایان ایتالیا روز یکشنبه به شدت به دولت راست میانه برلوسکنی به علت غفلت درباره مشکلات اقتصادی و اجتماعی ایتالیا طی شش ماه گذشته در بحبوحه جنجالهای سیاسی ناشی از رسوایی اخلاقی برلوسکنی انتقاد کرد.
وی گفت در صورتی که اثبات شود دولت کنونی از اکثریت، ثبات و یکپارچگی برخوردار نیست باید تصمیمهای دیگری اتخاذ کرد چرا که نمی توان بیش از این معطل شد.
در بحبوحه جنجال میهمانیهای شبانه برلوسکنی مارچه گالیا تاکید کرد برخلاف برلوسکنی ، یک ایتالیای دیگر وجود دارد که زود می خوابد تا زود از خواب بیدار شود و واقعا کارمی کند.
خبرگزاری فرانسه از رم گزارش داد/ طی هفته های اخیر، رسانه های ایتالیایی مدارکی منتشر کرده اند که رسوایی اخلاقی برلوسکنی پرده برداشته است.
دادستان های ایتالیایی برلوسکنی را برای پاسخ دادن به سئوالات در این زمینه احضار کرده اند با این حال وی این اظهاریه را نادیده گرفته است.

10750403264581828474.jpg

سه شنبه 5 بهمن 1389  1:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها