0

سجادی: قطبی به ایران می آید و توضیح می دهد!

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

سجادی: قطبی به ایران می آید و توضیح می دهد!

 معاون سازمان تربیت بدنی معتقد است هر زمان که لازم باشد، قطبی به ایران می‌آید و در مورد شکست ایران در جام ملت‌های آسیا توضیح می‌دهد.

علی سعیدلو رئیس ورزش، در روزهای تغییر ماهیت سازمان تربیت بدنی به وزارت ورزش، امید داشت موفقیت فوتبال، پرطرفدارترین ورزش ایران دو شوک بزرگ دوران مدیریتش را از خاطر ببرد، اما این اتفاق رخ نداد. او با حمایت همه جانبه از فوتبال به سفارش مقامات بالاتر، تمام هم و غم تیم ملی را از بین برد تا شاید با قهرمانی در جام ملت ها بتواند به ریاست وزارت ورزش نزدیک‌تر شود و دو شوک عدم تصویب بودجه یک درصد و تاسیس وزارت ورزش را از یاد ببرد. اما تیم ملی باخت تا او با ناراحتی دوحه را ترک کند و بامداد دیروز وارد تهران شود. رئیس ورزش در شرایط روحی مناسبی قرار نداشت تا بتواند در نخسین ساعات شکست تیم ملی، عذر رئیس فدراسیون فوتبال را بخواهد. او تنها به تهران بازگشت تا بتواند با مشورت معاون‌های خود، چاره‌ای برای ناکامی‌های فدراسیون فوتبال پیدا کند و صبح دیروز در کنار هیات دولت به سفر استانی برود.

اصلا به همین دلیل بود که حمید سجادی قائم مقام سازمان تربیت بدنی و معاون ورزش قهرمانی سازمان تربیت بدنی مهدی تاج را به دفتر خود دعوت کرد تا از او توضیحاتی بشنود. در این نشست مقرر شد تاج بعد از بازگشت همه مسئولان فدراسیون فوتبال گزارشی کامل از عملکرد تیم ملی در بازی های آسیایی گوانگژو و جام ملت ها تهیه کنند و آن را در اختیار سازمان تربیت بدنی قرار دهند. حمید سجادی با تائید این موضوع می گوید: «این گزارش باید در اختیار ما قرار بگیرد تا بتوانیم به قضاوت درستی درباره اوضاع داشته باشیم.» او معتقد است علی سعیدلو به طرز بی سابقه ای از تیم ملی حمایت کرد تا بتواند در جام ملت ها به قهرمانی برسد. فدراسیون فوتبال در آخرین هفته های سال 89 یکی از بدترین روزهای خود را سپری می کند. کفاشیان که ماههای پایانی سال 86 بر صندلی ریاست این فدراسیون جلوس کرد، سه سال بعد از آن روز، عملکرد بدی را به جا گذاشته است.

شکست تیم های جوانان، نوجوانان، امید و حالا بزرگسالان ناکامی ها را کامل کرده است. سجادی مانند رئیس فدراسیون فوتبال، خیلی ساده با این ناکامی ها برخورد می کند. او حتی درباره شکست شنبه شب تیم ملی می گوید: «آن بازی که گذشت و تمام شد. ما دیگر نباید به گذشته فکر کنیم. باید فردا را ببینم.» اما سازمان هنوز برنامه ای برای فردای فدراسیون و فوتبال ندارد. او درباره شکست تیم ملی توضیح می دهد: «این باخت باعث ناراحتی نشده است! همه دوست داشتند این تیم صعود کنند که نکرد. بالاخره آنها هم می دانند که ورزش برد و باخت دارد.» قائم مقام سازمان تربیت بدنی امیدوار است فوتبال ایران در آینده «ببرد». او معتقد است باید در این باره بیشتر صحبت و جلساتی برگزار شود: «ان‌شاا.. دوباره فوتبال پیشرفت می کند. بالاخره تیم ملی به تیم باخت که سابقه چهارمی جهان را دارد. کره خیلی قوی بود و با برنامه بازی می کرد. ما فکر می کنیم تیم ملی هم هر چه در چنته داشت رو کرد.»

10750403264581828474.jpg

سه شنبه 5 بهمن 1389  12:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها