0

سبقت اسپانیا از ایران در تحریم کالاهای صهیونیستی!

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

سبقت اسپانیا از ایران در تحریم کالاهای صهیونیستی!

 ماجرای سابقه دار تبلیغ کالاهای صهیونیستی چون نستله در ایران در حالی دنبال می شود که منابع خبری از پخش یک آگهی جهت تحریم تمام محصولات صهیونیستی در اسپانیا خبر می دهند. 

به گزارش جهان این آگهی تلویزیونی با ورود یک پسر بچه به یک فروشگاه و شنیدن اتفاقی یک گفت‌وگو شروع می‌شود. مشتری به مغازه‌دار می‌گوید: "همه جای شهر را با تبلیغات تحریم کالاهای اسرائیلی پوشانده‌اند." 

مغازه‌دار استدلال می‌کند که او مجبور است کالاهای اسرائیلی را بیاورد چون فلسطینی‌ها خودشان می‌خرند و اضافه می‌کند که: محصولات اسرائیل بهتر از محصولات محلی است. 

مغازه‌دار از پسرک می‌پرسد که چه می‌خواهد. پسرک به محصولات اسرائیلی نگاه کرده و می‌گوید: "من چیپس اسرائیلی می‌خواهم." 

چیپس را گرفته و در حال خروج صدای تیر می‌شنود، که از طرف سربازان اسرائیلی شلیک شده، و او تصمیم می‌گیرد که دیگر کالاهای اسرائیلی را نخرد. او به اطراف خود نگاه کرده و بعد چیپس را به زمین می‌اندازد، سپس به سمت مغازه‌دار برگشته و می‌گوید: "من دیگر محصول اسرائیلی نمی‌خواهم، من محصول فلسطینی می‌خواهم." 

در پایان آگهی این عبارت بر روی صفحه نمایش دیده می‌شود: "به ادامه اشغال سرزمین‌های ما کمک نکنید." 

در آخرین رسیدگی به وضعیت فعالیت شرکتهای صهیونیستی در ایران که مصادف با حمله رژیم صهیونیستی به غزه بود، دولت موظف شد لیستی ازاین شرکتها تهیه و اقدامات لازم برای پایان فعالیت این شرکتها را انجام دهد. 

با همه این تفاسیر و در حالیکه در آخرین تبلیغ پخش شده در رسانه ملی که مربوط به نستله بود باید با محصولات نستله به جهان سلام می کردیم. 

طی سالهای اخیر فعالیتهای شرکتهای صهیونیستی چون نستله و کوکاکولا در حالی مورد اعتراض های مردمی و دانشجویی قرار گرفته که تاکنون مسئولان هیچ اقدام در خوری در این خصوص انجام نداده اند.

10750403264581828474.jpg

سه شنبه 5 بهمن 1389  12:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها