0

رهبر معظم انقلاب: دانشمندان شهيد، به كشور، انقلاب اسلامي، ملت ايران و محيط علمي آبرو بخشيدند

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

رهبر معظم انقلاب: دانشمندان شهيد، به كشور، انقلاب اسلامي، ملت ايران و محيط علمي آبرو بخشيدند

 حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي پنجشنبه شب در منزل شهيدان دکتر مجيد شهرياري و دکتر مسعود عليمحمدي حضور يافتند و در جمع صميمي و پرعطوفت خانواده اين شهيدان از صبر و استقامت بازماندگان و يادگارانِ «شهداي علم و دين» تجليل کردند. 

رهبر معظم انقلاب اسلامي در ديدار جداگانه با خانواده‌هاي شهيدان دكتر شهرياري و دكتر عليمحمدي با اشاره به مراتب و درجات رفيع اين شهيدان نزد خداوند متعال، خاطرنشان كردند: شهادت اين دانشمندان برجسته در راه آرمانهاي بلند و الهي، "به كشور، انقلاب اسلامي، ملت ايران و محيط علمي " آبرو بخشيد و آنان با اين شهادت، به بالاترين رتبه از ارزشهاي معنوي دست يافتند. 

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي شهادت اين دانشمندان برجسته را به وسيله دشمنان اسلام و جمهوري اسلامي، نشانه توليد و رويش قله‌هاي علمي در كشور و به دست دانشمندان پرتلاش و نوراني دانستند . 

ايشان صبر و پايداري خانواده‌هاي شهيد را افتخاري بزرگ براي كشور برشمردند و افزودند: اجر و پاداش الهي براي اين جان‌فشاني‌ها و خونهاي به ناحق ريخته، بزرگترين تسلي است، ضمن آنكه قدرداني و ارزش گذاري مردم و رسانه‌ها، تسلاي ديگري براي تحمل اين حادثه سخت و سنگين است و اين صبر و تحمل شما، موجب جلبِ رحمت الهي مي‌شود. 

رهبر انقلاب اسلامي، به خانواده‌هاي اين دو دانشمند شهيد توصيه كردند: راه معنوي و علمي آنان را ادامه دهيد و چراغ پرفروغي براي ارشاد و راهنمايي جوانان اين سرزمين باشيد. 

10750403264581828474.jpg

سه شنبه 5 بهمن 1389  11:59 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها