0

دايي: فاصله فوتبال اروپا و آسيا زياد است

 
sarmashgh
sarmashgh
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 224
محل سکونت : اصفهان

دايي: فاصله فوتبال اروپا و آسيا زياد است


 علي دايي دوشنبه شب در نشست خبري پس از ديدار با تيم زنيت سن پترزبورگ در گفت و گو با خبرنگاران افزود: تيم هاي آسيايي خوب فوتبال بازي مي کنند، اما تيم هاي اروپايي در اين رشته ورزشي تفکر حرفه اي دارند.
 وي در خصوص بازي تيم هاي پرسپوليس و زنيت گفت: بازيکنان ما در مقابل اين تيم خوب بازي کردند و اگر با هوش تر و حرفه اي تر عمل مي کردند، شکست زنيت دور از دسترس نبود.
 تيم پرسپوليس دوشنبه شب در مسابقات شش جانبه دبي با نتيجه دو بر صفر از تيم زنيت سن پترزبورگ شکست خورد.
 دايي با اشاره به اين که تيم زنيت در مقابل ما خوب و سرسخت بازي کرد، گفت: بازيکنان پرسپوليس تمام تلاش خود را کردند و در اثر دو اشتباه گل خوردند که جبران آن در مقابل تيمي مثل زنيت سخت بود.
 وي افزود: نيمه دوم بازي کاملا در دست بازيکنان پرسپوليس بود، اما اشتباه مدافع ما که توپ را در اختيار بازيکن زنيت قرار داد و به گل دوم تبديل شد، موجب شد که تيم ما از هم بپاشد.
 وي گفت: تيم زنيت در 10 دقيقه پاياني، بازي را در اختيار گرفت و چندين موقعيت هم ايجاد کرد که توسط مدافعان و دروازه بان پرسپوليس دفع شد.
 دايي تاکيد کرد: در ديدار رده بندي که با تيم زلينا اسکواکي داريم، تلاش خواهيم کرد مقام سوم مسابقات شش جانبه دبي را کسب کنيم.
 وي در پاسخ به سوال خبرنگاري که پرسيد مدافعين تيم پرسپوليس همچنان دچار اشتباه مي شوند، گفت: خط دفاعي ما در مسابقات ترکيه و دبي مقابل تيم هاي اروپايي خوب ايستادگي کردند و اين مشکلات در ديدار با تيم هاي ايراني و آسيايي به وجود نخواهد آمد.
 دايي افزود: در مسابقات پيش رو که در ليگ برتر، جام حذفي و جام باشگاههاي آسيا خواهيم داشت، قطعا تمامي بازيکنان ما بهتر و سرتر از ديگران هستند.
 وي گفت: تيم هاي آسيايي مثل تيم هاي اروپايي قدرتي و جنگنده بازي نمي کنند و به همين خاطر مدافعين ما به راحتي مي توانند آن ها را مهار کنند.
 تيم پرسپوليس در ديدار رده بندي مسابقات شش جانبه دبي چهارشنبه شب به مصاف تيم زلينا اسلواکي خواهد رفت. 
 

http://sarmashgh.pelakfa.com/

سه شنبه 5 بهمن 1389  10:28 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها