0

كاپيتان تيم پرسپوليس: براي قهرماني ديگر هيچ امتيازي را از دست نمي دهيم

 
hasan119
hasan119
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : مرداد 1388 
تعداد پست ها : 3549
محل سکونت : تهران

كاپيتان تيم پرسپوليس: براي قهرماني ديگر هيچ امتيازي را از دست نمي دهيم


کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: براي قهرماني در ليگ برتر ديگر هيچ امتيازي را در دور برگشت بازي ها از دست نخواهيم داد.


    سپهر حيدري گفت: درنيم فصل اول ليگ برترامتيازهاي زيادي را از دست داديم،اما دراردوهاي ترکيه و دبي بازيکنان به خود باوري رسيده اند و به همين خاطر در نيم فصل دوم بازي هاي خوبي را به نمايش خواهند گذاشت.
وي با اشاره به ناراحتي هوادران اين تيم از نتايج کسب شده در نيم فصل اول ليگ برتر گفت: ما در نيم فصل اول هواداران خود را آزرده خاطر کرديم و اگر مي‌خواهيم قهرماني را به آنان هديه کنيم نبايد در دور برگشت هيچ امتيازي را از دست بدهيم.
وي در خصوص اردوهاي ترکيه و دبي افزود: در اردوي ترکيه با تيم‌هاي بزرگي بازي کرديم و در تورنمنت شش جانبه دبي با تيم هاي مطرح اروپا بازي خواهيم کرد که در مقابل اسپارتابراگ جمهوري چک به پيروزي رسيديم.
کاپيتان تيم پرسپوليس گفت: بازيکنان ما در دو اردو ترکيه و دبي تجربيات خوبي کسب کردند و با فوتبال سطح اول اروپا از نزديک آشنا شدند و فوتبال ايران را به رخ آنان کشيدند.
وي افزود: بازيکنان پرسپوليس براي موفقيت در ليگ برتر، جام حذفي و جام باشگاههاي آسيا بايد بتوانند در هر بازي با 11 بازيکن دفاع و حمله کنند.
وي در خصوص بازي دوشنبه شب مقابل زنيت سن پترزبورگ گفت: اين تيم بسيار قدرتي و توانمند است و براي پيروزي بايد جلوي حملات آنان را گرفت و سپس با سرعت دادن به بازي آن ها را شکست داد.

سه شنبه 5 بهمن 1389  1:34 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها