0

فال روزانه شما سه شنبه 05 بهمن 89

 
bardia_m
bardia_m
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6374

فال روزانه شما سه شنبه 05 بهمن 89

فال روز متولدین فروردین:
  باید کاری کنید که آینده شما تضمین شود و امروز روز تصمیم گیریست. به کارهای موقتی و زودگذر دل نبندید که حاصلی در بر نخواهد داشت. به نوعی برنامه ریزی کنید که بدانید موفقیت آینده شما حتی خواهد بود.
 حافظ:
سخن عشق نه آن است که آيد به زبان   ساقيا می ده و کوتاه کن اين گفت و شنفت
اشک حافظ خرد و صبر به دريا انداخت       چه کند سوز غم عشق نيارست نهفت
تعبیر:در زندگی با احتیاط رفتار کن و مراقب سخنان خود باش. سخن حق را با ملایمت و آرامی می توان به کرسی نشاند. هرکسی را محرم اسرار خود قرار نده و عاقبت اندیش باش


فال روز متولدین اردیبهشت:
 خبرهای خوبی از طرف خانواده میرسد که حاکی از سعادت و سلامتی آنهاست مشکلی از مدتها پیش ذهن شما را به خود مشغول کرده بود که باید در فرصت مناسب به آن پرداخت تا حل شود.
 حافظ:
هر آن که روی چو ماهت به چشم بد بيند       بر آتش تو بجز جان او سپند مباد
شفا ز گفته شکرفشان حافظ جوی   که حاجتت به علاج گلاب و قند مباد
تعبیر:آسوده و مطمئن به انجام کاری که در نظر داری بپرداز زیرا به موفقیت بزرگی دست خواهی یافت. از طعنه ی سرزنش کنندگان و کینه ی دشمنان به زودی خلاص خواهی شد.فال روز متولدین خرداد:  
 همچنان شرایط برای شما مساعد خواهد بود. میتوانید هر روز منتظر موفقیتهای جدیدتری باشید که گویی تمامی ندارد فقط باید طوری عمل کرد که از مسیر درست منحرف نشوید.
 حافظ:
خنده و گريه عشاق ز جايی دگر است     می‌سرايم به شب و وقت سحر می‌مويم
حافظم گفت که خاک در ميخانه مبوی   گو مکن عيب که من مشک ختن می‌بويم
تعبیر:هنوز تکلیف را با خود روشن نساخته ای و نمی دانی که چه راهی در پیش بگیری. منتظری که دیگران برای تو تصمیم بگیرند. بهتر است که درباره ی خود و اهداف خود تجدید نظر کنی تا بهتر بتوانی تصمیم بگیری. اراده ی خود را محکم کن.

 
فال روز متولدین تیر:
باید بعضی از مشکلات را فراموش کرد و یا به نحوی برخورد کرده که ابهت و اهمیت آن کاسته شود. روحیه خود را قوی کنید و مطمئن باشید که اراده و قدرت شما فراتر از هر مشکلی است.
حافظ:
کافر مبيناد اين غم که ديده‌ست   از قامتت سرو از عارضت ماه
شوق لبت برد از ياد حافظ         درس شبانه ورد سحرگاه
تعبیر:زندگی بر وفق مراد تو می چرخد و به آرزوهای خود می رسی. در امر زندگی کاملاً موفق خواهی بود. از حسودان و ریاکاران دوری کن. نسبت به دیگران مغرور نباش تا نعمت و سعادت تو پایدار و مداوم باشد.


فال روز متولدین مرداد:
 
  احساسات شما ممکن است بعضی ها را آزار دهند و اما از نظر همسر و خانواده بسیار بجا و دوست داشتنی هستید. هر کاری ممکن است مورد پسند بعضیها و نارضایتی دیگران قرار گیرد این امر بسیار برای امروز شما طبیعی است.
حافظ:
بيا به ميکده و چهره ارغوانی کن   مرو به صومعه کان جا سياه کارانند
خلاص حافظ از آن زلف تابدار مباد        که بستگان کمند تو رستگارانند
تعبیر:از هرجا می توان به اشتباه و خطای خود پی برد و راه درست را انتخاب کرد. از تجربه ی دیگران استفاده کن. به تنهایی نمی توانی این راه مشکل را طی کنی. هوشیار و عاقبت اندیش باش و فریب لحظه های زودگذر و فریبنده را نخورفال روز متولدین شهریور:

  از آنجا که تصمیم گرفته ای به هر قیمتی شده در اینکار موفق گردید پس جای درنگ نیست باید از تمام انرژی و توان خود استفاده کرد و ضمنا از خداوند منان خواست که پیروزی شما را تضمین کند.
حافظ:
بادت به دست باشد اگر دل نهی به هيچ   در معرضی که تخت سليمان رود به باد
حافظ گرت ز پند حکيمان ملالت است   کوته کنيم قصه که عمرت دراز باد
تعبیر:از کاری که در پیش گرفته ای نادم و پشیمان نباش و دو دلی و تردید به خود راه نده. نتیجه هرچه باشد به خیر و صلاح تو است


فال روز متولدین مهر:
 
  یک سفر عالی خواهد بود با کمک یکی از دوستان میتوان از این زندگی و کارهای کسل کننده و خستگی آور دور شد پس از این سفر با یک روحیه تازه زندگی را ادامه خواهید داد.

حافظ:
از در خويش خدا را به بهشتم مفرست   که سر کوی تو از کون و مکان ما را بس
حافظ از مشرب قسمت گله ناانصافيست   طبع چون آب و غزل‌های روان ما را بس
تعبیر:بیهوده زندگی خود را در طلب آرزوهای نا ممکن به مخاطره نینداز. مراقب دوستان ریا کار و حیله گر خود باش تا تو را با وعده های تو خالی نفریبند. به خدا توکل کن و به آنچه داری قانع باش. واقعیات زندگی را درک کن تا به آرامش برسی.


 

فال روز متولدین آبان:
اختلافی پیش آمده است که باید هر چه زودتر به آن پایان داد زیرا اگر این برنامه ادامه داشته باشد رفاقت و دوستیها از هم پاشیده میشود و کینه و دشمنیها به همه آسیب خواهد رساند.
حافظ:
منعم مکن ز عشق وی ای مفتی زمان   معذور دارمت که تو او را نديده‌ای
آن سرزنش که کرد تو را دوست حافظا   بيش از گليم خويش مگر پا کشيده‌ای
تعبیر:با تمام وجود به کار خود ادامه بده تا به مقصود برسی. صبر و تحمل داشته باش و با آرامش به کار خود ادامه بده.

 


فال روز متولدین آذر:

 

سعی میکنید خود را به هر دری بزنید تا به یک هدف کوچک برسید شاید این راه حل درستی نباشد و بجای آن بهتر بود که بر سر یک کار می ماندید و آنقدر استقامت به خرج میدادید تا پیروز شوید.
حافظ:
شبان وادی ايمن گهی رسد به مراد   که چند سال به جان خدمت شعيب کند
ز ديده خون بچکاند فسانه حافظ     چو ياد وقت زمان شباب و شيب کند
تعبیر:تا زمانی که اراده ی خود را محکم نکنی به مقصود نخواهی رسید. امید به خداوند تو را یاری خواهد کرد. شک و تردید را از دل خود بیرون کن. هرچه پیش آید خیر تو در آن است


 

فال روز متولدین دی:
مراقب هر حرفی که میزنید باشید، شاید در نظر هر حرف ساده ای بی خاصیت و بی معنا باشد اما ممکن است همچین حرفهایی به ظاهر بی ارزش در جاهایی آسیب رسان باشد.
حافظ:
سهو و خطای بنده گرش اعتبار نيست   معنی عفو و رحمت آمرزگار چيست
زاهد شراب کوثر و حافظ پياله خواست   تا در ميانه خواسته کردگار چيست
تعبیر:دم را غنیمت بدان و قانع باش. هیچکس نمیداند که عاقبت کار چیست. هرچه خدا بخواهد همان می شود. غم و اندوه برای دنیا کاری عبث و بیهوده است و بر سختی زندگی می افزاید. 

 


فال روز متولدین بهمن:

خبرهای ناگواری میرسد که باید تحمل شنیدن آنها را داشت همیشه باید زحمات زیادی متحمل شد تا پیشرفتی حاصل شود. یک نگرانی روحی و روانی شما را دچار اضطراب میکند و تنها باید با مطالعه و عبادت روح خود را بازسازی و ترسیم کنید و به خدا توکل کنید.
حافظ:
من چو گويم که قدح نوش و لب ساقی بوس   بشنو از من که نگويد دگری بهتر از اين
کلک حافظ شکرين ميوه نباتيست به چين    که در اين باغ نبينی ثمری بهتر از اين
تعبیر:اگر تلاش بیشتری داشته باشی حتماً به آرزوی خود می رسی. با دوستان با تجربه مشورت کن تا بهتر بتوانی تصمیم بگیری. در امر زندگی با دقت نظر بیشتری بپرداز و همه ی جوانب را بسنج.


فال روز متولدین اسفند:

امروز اگر وقت بگذارید تا کسی را بیشتر بشناسید به خصوصیات جدیدی در رابطه با شخصیت آن فرد پی می برید . هر چیزی را که مشاهده می کنید شیفته آن می شوید . این موضوع موجب تمام پیشرفت هایی غیرقابل انتظار شما می شود. منتظر پیشرفتهای بعدی باشید.

حافظ:
در اين خيال به سر شد زمان عمر و هنوز   بلای زلف سياهت به سر نمی‌آيد
ز بس که شد دل حافظ رميده از همه کس   کنون ز حلقه زلفت به در نمی‌آيد
تعبیر:نگران و مضطرب هستی و می ترسی به هدف خود نرسی اما نا امید نباید بود. خداوند با صابران است.


سه شنبه 5 بهمن 1389  12:12 AM
تشکرات از این پست
svh2005
دسترسی سریع به انجمن ها