0

استكبار ستيزي جزء لاينفك روحيه دانش آموزان ايران است

 
seyedjafarfatemi
seyedjafarfatemi
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 1643
محل سکونت : اصفهان

استكبار ستيزي جزء لاينفك روحيه دانش آموزان ايران است

مسئول سازمان بسيج دانش آموزي و فرهنگيان سپاه انصارالحسين (ع) همدان گفت:

استكبار ستيزي جزء لاينفك روحيه دانش آموزان ايران است

مسئول سازمان دانش آموزي و فرهنگيان سپاه انصار الحسين(ع) همدان در جمع خبرنگاران به مناسبت فرا رسيدن هفته بسيج دانش آموزي و روز ملي مبارزه با استكبار جهاني گفت: استكبار ستيزي جزء لاينفك روحيه دانش آموزان ايراني است.

 

به گزارش نويد شاهد، حسن نوروزي به نقش دانش آموزان در تاريخ نظام اسلامي پرداخت و گفت: نقش دانش آموزان در تاريخ اسلامي انكار ناپذير است.
وي افزود: در عرصه دفاع مقدس 36 هزار دانش آموز جان خود را تقديم انقلاب و نظام كردند، همچنين در دوران سازندگي نقش مهمي داشتند و در دستاوردهاي علمي شاهد حركت مدبرانه و شتابان به سمت كسب قله هاي علمي بودند.
نوروزي تصريح كرد: تحصيل علم بايد همراه با تذهيب و تزكيه باشد كه اگر اين تحقق يابد صاحب علم را از مصونيت دور مي كنند.
وي همچنين افزود: دانش آموزان با بصيرت سياسي و ارتقاي دانش و بينش سياسي در شناخت وضعيت خود و مسائل حساس روز بايد تحليل گر مسائل روز باشند و راه هاي انحرافي را از مستقيم تشخيص دهند.
نوروزي در ادامه از دانش آموزان خواست دستاوردهاي نظام و اين روحيه استكبار ستيزي كه جزء لاينفك دانش آموزان است را حفظ كنند.
نوروزي در ادامه با فرارسيدن هفته بسيج دانش آموزي گفت: اين هفته كه با شعار دانش آموزان بسيجي، الگوي دانايي، بصيرت و ولايتمداري است با بيش از 500 برنامه در استان همزمان با سراسر كشور شروع مي شود.
وي افزود: اين هفته يادآور دانش آموز 13 ساله اي است كه برگ افتخار زريني براي نظام اسلامي است.
وي تصريح كرد: شهيد فهميده دانش آموزي بود كه با بصيرت و شناخت دقيق از موقعيت و زمان خود اقدام به حركتي بزرگ كرد كه باعث شد دشمن عقب نشيني كند و اين الگويي براي دانش آموزان است كه با بصيرت و تبعيت از ولايت فقيه وظيفه خود را به نحو احسن انجام دهند.
وي افزود: در 13 آبان سال 57 در حركتي عظيم دانش آموزان به سمت دانشگاه تهران و براي ياري از دانشجويان ثابت كردند كه همواره خون بر شمشير پيروز است و همچنين در13 آبان 58 يعني يك سال بعد غيور مردان، لانه جاسوسي را تسخير كردند كه به فرموده امام راحل(ره) اين اقدام انقلاب دوم بود.
وي افزود: در روز چهارشنبه 13 آبان مراسم روز ملي با رژه دانش آموزان از مسيرهاي ويژه تا رسيدن به مسير اصلي و همچنين برگزاري مسابقه نقاشي با موضوع مرگ بر آمريكا در كليه مدارس از جمله برنامه هاي اين روز است. وي افزود: در اين هفته همچنين از 1500 نخبه دانش آموز بسيجي تقدير به عمل مي آيد.

به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستید ،  شمعي روشن کنید.
دوشنبه 11 آبان 1388  1:39 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها