0

دكتر قلابي، سقط جنين مي‌كرد

 
e_nabizadeh
e_nabizadeh
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 356
محل سکونت : تهران

دكتر قلابي، سقط جنين مي‌كرد

دكتر قلابي، سقط جنين مي‌كرد
با تحقيق از دختران فراري مشخص شد؛ اين جوان پس از مشاهده آنها، به اغفال و فريبشان پرداخته و در اين محل، به اتفاق چند نفر از دوستانش، از آنها سوءاستفاده مي‌كرده‌اند.


جام جم آنلاين: جواني كه با تحصيلات دبيرستاني اقدام به سقط جنين مي‌كرد، از سوي ماموران پليس آگاهي تهران بزرگ دستگير شد.

غلامرضا سليماني، داديار شعبه دوم دادسراي جنايي تهران با اشاره به اين پرونده گفت: چندي پيش، والدين دختر جواني با حضور در دادسرا با ارائه شكايتي عنوان كردند كه فرزند 24 ساله آنها كه دانشجوي شهرستاني است، پس از حضور در تهران به دلايل نامعلومي از خانه فرار كرده است.

به دنبال اين شكايت، دستور قضايي براي پيگيري و تحقيق در اين زمينه آغاز و با بررسي و تحقيق مقدماتي مشخص شد؛ اين دختر پس از ارتباط اينترنتي با يك جوان به درخواست وي، از خانه فرار كرده است. سليماني افزود: با به دست آمدن اين سرنخ در مرحله بعدي از تحقيقات، جواني كه موجب فرار دختر 24 ساله شده بود؛ شناسايي و در تحقيق از وي معلوم شد؛ او پس از چند روز ارتباط با اين دختر، و مشاجره با والدين خود وي را مجبور به ترك محل سكونت خود كرده است.

داديار جنايي افزود: پس از تحقيق از متهم در مرحله بعدي، اين دختر در يك منزل مسكوني در غرب تهران شناسايي شد و پس از صدور دستور قضايي، ماموران وارد محل شدند و علاوه بر دختر فراري، 3 دختر فراري ديگر را كه در اين محل حضور داشتند، همراه با جوان صاحبخانه براي تحقيقات لازم به دادسراي جنايي انتقال دادند.

با تحقيق از دختران فراري مشخص شد؛ اين جوان پس از مشاهده آنها، به اغفال و فريبشان پرداخته و در اين محل، به اتفاق چند نفر از دوستانش، از آنها سوءاستفاده مي‌كرده‌اند.

سليماني اضافه كرد: در مرحله بعدي معلوم شد؛ جوان صاحبخانه فقط با داشتن تحصيلات اول دبيرستان، اقدام به سقط جنين در محل سكونت خود مي‌كرده است.

با مشخص شدن اين موضوع، ماموران با عزيمت به انباري محل سكونت متهم، مقاديري لوازم مربوط به سقط جنين از وي كشف و ضبط كردند. با اعتراف متهم به سقط جنين، وي در اظهارات خود گفت: طي سال‌هاي اخير، در زمينه پزشكي مطالعات فراواني داشتم و خود را دكتر معرفي مي‌كردم و از چند ماه پيش نيز به درخواست افرادي كه قصد سقط جنين داشتند، اقدام به اين كار مي‌كردم.
داديار جنايي تصريح كرد: در پي اين اعترافات، با دستور قضايي مبني بر شناسايي والدين و بستگان 3 دختر فراري، پرونده با صدور قرار عدم صلاحيت به دادسراي رسيدگي به جرايم پزشكي ارسال شد تا در اين خصوص تصميم‌گيري شود.
 
پنج شنبه 7 آبان 1388  11:14 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها