0

بزرگترین صبحانه جهان در سیدنی

 
seyedjafarfatemi
seyedjafarfatemi
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 1643
محل سکونت : اصفهان

بزرگترین صبحانه جهان در سیدنی

رسانه‌های دولتی «استرالیا» اعلام کردند: روز گذشته شش هزار نفر از سکنه «سیدنی» با شرکت در مهمانی صبحانه‌ای که بر روی پل «هاربر» این شهر برگزار شد، بزرگترین صبحانه جهان را ترتیب داده و نام خود را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رساندند.روز گذشته بیش از شش هزار نفر از سکنه «سیدنی» و شهرهای اطراف با حضور بر روی پل مفروش «هاربر» در «سیدنی» در بزرگترین مهمانی صبحانه جهان شرکت کرده و نام خود را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رساندند.

این اولین باری است که چنین مهمانی بزرگ و جالبی در جهان برگزار می‌شود. از طرفی، به دلیل این که مردم از این مهمانی استقبال خوبی انجام دادند، دولت استرالیا تصمیم‌ دارد سال آینده نیز چنین رویدادی را تکرار کند.

به گزارش ایسنا، در این مهمانی صبحانه جهان 150 داوطلب از این شش هزار نفر با مربا، نان تست شده، میوه و ماست پذیرایی کردند.

گفته می‌شود، قرار بود 200 هزار نفر در این مهمانی شرکت داشته باشند، اما به دلیل محدودیت جا، تنها سه هزار نفر در این جشن بزرگ شرکت کردند. از طرفی، این افراد از ساعت چهار صبح روز گذشته در محل پل «هاربر» حاضر بودند تا جزو کسانی باشند که در این مهمانی شرکت می‌کنند. همچنین برای برگزاری این جشن 920 هزار دلار هزینه صرف شده است.

به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستید ،  شمعي روشن کنید.
سه شنبه 5 آبان 1388  12:39 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها