0

عمده ترين مشكل اصلاح شبكه آبرساني فرسوده، بافت قديمي شهر يزد است

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

عمده ترين مشكل اصلاح شبكه آبرساني فرسوده، بافت قديمي شهر يزد است

عمده ترين مشكل اصلاح و بازسازي شبكه آبرساني فرسوده يزد اصلاح و بازسازي شبكه آبرساني بافت قديمي اين شهر است.

 به گزارش روابط عمومي شركت آب و فاضلاب استان يزد يكي از شهرهايي كه قديمي ترين بافت تاريخي را در كشور دارا مي باشد شهر يزد بوده كه اين شركت نيز به نوبه خود با اجراي طرح هاي اصلاح و بازسازي سعي در حفظ اين آثار گرانبها و جلوگيري از تخريب احتمالي آنها و هچنين منازل مسكوني دارد.

   مدير فني اجرايي شركت آبفاي يزد ضمن بيان اين خبرگفت: با توجه به اينكه اصلاح و بازسازي شبكه هاي فرسوده تاثير بسزايي در جلوگيري از هدر رفت آب دارد، در شش ماهه نخست سالجاري بيش از 20كيلومتر از اين شبكه ها در شهر يزد بازسازي شده است.

 محمد صادق صدري گفت:اين ميزان اصلاح و بازسازي شبكه هاي فرسوده با اعتباري بالغ بر هشت ميليارد ريال از محل اعتبارات عمراني و داخلي اصلاح شده است.

   وي افزود: عرض كم معابر و كوچه ها در بافت قديم همچنين مشكلات تردد وسايل نقليه و ماشين آلات حفاري و وجود پوكه هاي قنوات در بعضي از مسيرها از ديگر موانعي است كه در اصلاح و بازسازي اين بافت ها وجود دارد.

 صدري بيان كرد:در سالجاري 20 كيلومتر از شبكه هاي فرسوده محدوده هاي قديمي شهر شامل كوچه بيوك، حد فاصل بلوار طالقاني ،كوچه حنا،كوي پنبه كاران، محله لب خندق وكوي پروانه واقع در خيابان شهيد رجايي اصلاح و بازسازي شده كه عمليات اصلاح و بازسازي آنها با دشواري هاي فراواني همراه بوده است.

 

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

دوشنبه 4 آبان 1388  10:05 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها