0

تعمیر لباسشویی سینجر در مشهد

 
hermespart1400
hermespart1400
کاربر جدید
تاریخ عضویت : مهر 1402 
تعداد پست ها : 0
محل سکونت : تهران

تعمیر لباسشویی سینجر در مشهد

تعمیر لباسشویی سینجر در مشهد

شرکت سینجر از جمله محبوب‌ترین برندهای ایرانی بوده که در زمینه لوازم خانگی، به خصوص ماشین لباسشویی فعالیت دارد. این شرکت تکنیسین‌ها و متخصصانی با سابقه بسیار بالا و حرفه‌ای دارد. در صورت ایجاد مشکل و خرابی در ماشین لباسشویی متخصصان حرفه‌ای این شرکت در جهت تعمیر لباسشویی سینجر در مشهد و قطعات آن کار انجام می‌دهند و در صورت امکان قطعات آن‌ را  تعویض نمی‌کنند. درصورتیکه نیاز به تعویض قطعات دستگاه ماشین لباسشویی باشد، این متخصصان از قطعات اورجینال و فابریک کارخانه استفاده می‌کنند. در این مطلب می‌خواهیم به شما انواع ایرادها و مشکلاتی را که ممکن است ماشین لباسشویی سینجر با آن‌ها مواجه شود و به مشکل بخورد را بیان کنیم. همچنین به بررسی و نحوه تعمیر لباسشویی سینجر در مشهد می‌پردازیم.

پیش ‌از اینکه این موارد را بررسی کنیم، باید بدانید که نحوه راه اندازی و نصب ماشین لباسشویی سینجر از اهمیا بالایی برخوردار است. زیرا اگر راه اندازی ماشین لباسشویی به درستی انجام نشود، دستگاه شما دچار مشکلاتی خواهد شد. این نکات در زیر لیست ‌شده‌اند.

نحوه صحیح راه اندازی و نصب ماشین لباسشویی سینجر

  • محل مناسبی را برای قرارگیری ماشین لباسشویی خود انتخاب نمایید. این مکان باید هموار بوده و دارای شیب نباشد. همچنین به آب سرد، گرم و پریز برق نیز دسترسی داشته باشد. امروزه در منازل مکانی خاص را برای قرارگیری ماشین لباسشویی در نظر گرفته‌اند.
  • دستگاه ماشین لباسشویی باید باید تراز باشد. این تراز کردن، به وسیله پایه‌های متحرکی که در زیر لباس‌شویی قرار گرفته است انجام می‌شود.
  • شلنگ‌های مربوط به آب سرد و آب گرم را می‌بایست با پیچ‌ در پشت دستگاه، متصل نماییم. دستگاه دارای 3 شلنگ است که در صورت اتصال نکردن آن‌ها به درستی، ممکن است دستگاه ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شود. 1- شلنگ آب سرد که با حرف C یا رنگ آبی نشان داده شده است. 2- شلنگ آب گرم که با حرف H یا رنگ قرمز نمایان شده ‌است. 3- شلنگ تخلیه دستگاه که برای تخلیه آب خروجی ماشین لباسشویی تعبیه شده است و به فاضلاب متصل می‌شود.

تعمیر لباسشویی سینجر در مشهد

عیب‌یابی و تعمیر لباسشویی سینجر در مشهد

برند سینجر یکی از برندهایی است که طرفداران بسیاری دارد و نظر کاربران خود را به خوبی جلب کرده ‌است. اما هر وسیله برقی که از آن استفاده می‌کنید، ممکن است دچار ایراد شود. با مطالعه این بخش از مقاله می‌توانید به تعمیر لباس‌شویی سینجر در مشهد خود بپردازید و در صورت نیاز به تعمیرکاران متخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی مراجعه نمایید.

1- تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی

این ‌مورد یکی از رایج‌ترین و اصلی‌تری مشکلاتی است که کاربران با آن مواجه هستند. این ایراد ممکن است از شلنگ و یا پمپ تخلیه دستگاه باشد. و یا پروانه پمپ به دلیل گیر کردن یا وجود نخ و کرک در آن، از کار افتاده باشد و یا شلنگ پمپ مسدود باشد. برای رفع این ایراد می‌توانید لوله و شلنگ تخلیه را بررسی کرده و از مسدود نبودن و یا گرفتگی آن اطمینان پیدا نمایید. همچنین اتصالات شلنگ تخلیه به ماشین لباسشویی را بررسی کنید و از اتصال صحیح آن مطمئن شوید.

2- تعمیر لباسشویی سینجر در مشهد یا سر و صدای زیاد

یکی از موارد آزاردهنده برای کاربران، صدای بلند ماشین لباسشویی است. این‌ مورد ممکن است به تراز نبودن ماشین لباسشویی مربوط باشد. می‌توانید با استفاده از آچارهایی که در کارتن ماشین لباسشویی سینجر قرار گرفته است، پیچ‌های زیر ماشین لباسشویی را تنظیم کرده و پایه‌های آن را تراز کنید.

یکی دیگر از مواردی که سبب این موضوع می‌شود، این است که لباس‌ها در داخل درام یا دیگ دستگاه، به ‌صورت یکنواخت توزیع نشده‌اند، تسمه دستگاه خراب شده‌ است و یا نگهدارنده المنت دستگاه ماشین لباسشویی سینجر در جای مناسب خود قرار نگرفته ‌است.

همچنین ممکن است لاستیکی که سبب لرزه‌گیری دستگاه می‌شود و داخل کمک ‌فنر وجود دارد، پوسیده ‌شده یا درآمده باشد. اگر داخل آبکش دستگاه جسم خارجی وجود داشته باشد و یا شلنگ تخلیه دستگاه به بدنه آن برخورد کند نیز صدای نا خوشایندی را ایجاد می‌کند.

یکی دیگر از مواردی که ممکن است ماشین لباسشویی را با این مشکل مواجه کند، ایراد در بلبرینگ‌های ماشین لباسشویی سینجر است. اگر با تراز کردن ماشین لباسشویی مشکل برطرف نشد، می‌بایست با تکنسین‌های متخصص در زمینه تعمیر لباسشویی سینجر در مشهد تماس حاصل نمایید.

3- دلیل تمیز نشدن لباس‌ها پس از شستشو

گاهی ممکن است با اینکه لباس‌ها را شسته‌اید، ولی همچنان لباس‌های شما کثیف باشند. این مشکل ممکن است در صورتی رخ دهد، که مواد شوینده را به‌اندازه‌ی کافی برای شستشوی لباس‌ها نریخته‌اید. همچنین ممکن است ایراد از درست آب‌گیری نکردن ماشین لباس‌شویی باشد. یکی دیگر از دلابل ایجاد این ایراد ممکن است از تنظیم دمای نا مناسب ماشین لباسشویی به وجود بیاید.

4- تعمیر لباسشویی سینجر در مشهد زمانی که دستگاه کار نمی‌کند

گاهی ممکن است با وجود اینکه به ماشین لباسشویی خود برنامه داده‌اید، اما همچنان شروع به کار نمی‌کند. بنابراین میبایست در ابتدا:

  • منبع تغذیه دستگاه ماشین لباسشویی را بررسی نمایید. زیرا ممکن است فیوز در جعبه‌ دستگاه دچار مشکل شده و سوئیچ را قطع کرده باشد.
  • ممکن است قفل کودک در دستگاه ماشین لباسشویی فعال شده باشد و از انجام عملکرد ماشین لباس‌شویی جلوگیری کند.
  • از خراب نبودن و یا خوب بسته شدن درب ماشین لباسشویی اطمینان حاصل نمایید.
  • مورد دیگری که در این شرایط باید بررسی شود، سوئیچ فشار در ماشین لباسشویی است که ممکن است دچار اختلال و خرابی شده باشد و در شروع شستشو خلل ایجاد کند.
  • سیستم برق کشی دستگاه باید مورد بررسی قرار گیرد. ممکن است موتور یا برد دستگاه دچار مشکل شده باشد.
  • دوشاخه یا کابل دستگاه را تعویض نمایید.
یک شنبه 16 اردیبهشت 1403  9:24 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها