0

تعمیر لباسشویی شارپ در مشهد

 
hermespart1400
hermespart1400
کاربر جدید
تاریخ عضویت : مهر 1402 
تعداد پست ها : 0
محل سکونت : تهران

تعمیر لباسشویی شارپ در مشهد

تعمیر لباسشویی شارپ در مشهد

در این نوشتار به تشریح این کدهای خطا و روش‌های تعمیر لباسشویی شارپ در مشهد می‌پردازیم. پس تا پایان این مقاله را مطالعه کرده و با نکات مهم نگهداری و تعمیر ماشین لباسشویی در منزل آشنا شوید. شرکت شارپ یک برند باسابقه ژاپنی است. این کمپانی بزرگ و بین‌المللی در سال 1912 میلادی راه‌اندازی شد. بنیان‌گذار شارپ در ابتدا به تولید محصولات فلزی می‌پرداخت. اما بعد از مدتی به علت علاقه‌مندی فراوان به نوآوری و خلاقیت در تولیدات خود، به اختراعی جدید به نام “مداد مکانیکی” روی آورد.

به‌مرورزمان و براثر وقایعی همچون زمین‌لرزه و آتش‌سوزی، خط سیر محصولات تغییر کرد. تا اینکه رادیوهای این برند در بازار ژاپن به محبوبیت رسید. توسعه این محصول در دوران جنگ‌های جهانی و ورود به صنعت تولید تلویزیون، نام کمپانی شارپ را در سراسر ژاپن منتشر کرد. شارپ از دهه 1950 به تولید لوازم‌خانگی الکترونیکی پرداخت و انواع یخچال، سیستم‌های تهویه، تلویزیون و مانیتور، لوازم آشپزخانه و ماشین لباسشویی را به تولیدات خود اضافه کرد. ماشین لباسشویی شارپ، یکی از شناخته‌شده‌ترین برندها در این حوزه است. اما این دستگاه مکانیکی=الکترونیکی نیز مانند سایر همنوعان خود ممکن است با مشکلاتی مواجه شود.

 نمایندگی شارپ در مشهد

آنچه باید درباره کدهای خطای رایج و روش‌های تعمیر لباسشویی شارپ در مشهد بدانید!

ماشین لباسشویی شارپ یکی از دستگاه‌های رایج در بازار لوازم‌خانگی ایران است. پس اگر شما هم از این لباسشویی استفاده می‌کنید، بهت است با نکات مهم حین استفاده از آن آشنا شوید. ارورهای ماشین لباسشویی که در صفحه‌نمایش آن ظاهر می‌شوند، زبان انتقال ایرادات این دستگاه به کاربر هستند. بنابراین باید به آن‌ها دقت نموده و در اسرع وقت برای رفع آن‌ها اقدام کنید. در غیر این صورت ممکن است خرابی‌های دستگاه گسترش پیداکرده و از عمر آن کاسته شود. همچنین احتمال دارد که بی‌توجهی به این ایرادات، منجر به خرابی دائمی لباسشویی شود. البته باید بدانید که تعمیر اجزا و قطعات داخلی ماشین‌های لباسشویی در منزل ممکن نیست. اما با آگاهی از کدهای خطا و دلایل نمایش آن‌ها می‌توانید اقدامات لازم برای رفع آن‌ها را انجام دهید. سپس در صورت لزوم، با سرویس‌کار ماهر تماس بگیرید تا برای بازدید و تعمیر دستگاه اقدام کند.

در ادامه می‌توانید نکات مهم در تعمیر لباسشویی شارپ در مشهد را مطالعه کنید.

کد خطای E01 و دلایل نمایش آن

اگر این کد بر روی صفحه‌نمایش دستگاه شما نمایان شد یعنی مشکلی در بخش در دستگاه وجود دارد. مثلاً در به‌درستی بسته نشده و یا هنگام شستشوی لباس‌ها، به‌طور ناگهانی باز می‌شود. در این حالت ابتدا بررسی کنید که لباس‌ها یا سایر وسایل، مانع بسته شدن در لباسشویی نباشند. اگر کد خطای فوق مجدداً نمایش داده شد یعنی مشکلی در میکرو سوئیچ در و یا برد لباسشویی وجود دارد. خرابی میکرو سوئیچ یعنی دستگاه نمی‌تواند فرمان فقط شدن در را به برد الکترونیکی ارسال کند. بنابراین از تکنسین درخواست کنید تا آن را بررسی کرده و برای تعمیر لباسشویی شارپ در مشهد اقدام نماید.

برای ارتباط با نمایندگی لباسشویی آریستون در مشهد با شماره ی 05191011297 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر لباسشویی شارپ در مشهد در زمان بروز کد خطای E02

زمانی که این ارور روی صفحه‌نمایش نشان داده می‌شود، یعنی مشکلی در آبگیری دستگاه در زمان شستشو وجود دارد. ممکن است:

  • فیلتر ورودی آب دچار انسداد شده و مانع ورود آب شود.
  • شلنگ ورودی آب دچار گرفتگی شده و یا پیچ‌خورده است.
  • فشار آب در لوله‌ها کم است.
  • شیر آب بسته است و درنتیجه آب به داخل دستگاه منتقل نمی‌شود.
  • ایرادی در شیر برقی ورودی آب وجود داشته باشد.
  • برد الکترونیکی دستگاه خراب‌شده است.
یک شنبه 16 اردیبهشت 1403  9:23 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها