0

تعمیر لباسشویی کنوود در مشهد

 
hermespart1400
hermespart1400
کاربر جدید
تاریخ عضویت : مهر 1402 
تعداد پست ها : 0
محل سکونت : تهران

تعمیر لباسشویی کنوود در مشهد

تعمیر لباسشویی کنوود در مشهد

اگر ماشین لباسشویی کنوود دارید باید با خطاهایی که ممکن است روی صفحه نمایش آن ظاهر شود و نحوه رفع آنها آشنا باشید. ما در اینجا روش‌های مختلف برای تعمیر لباسشویی کنوود در مشهد را مورد بررسی قرار می‌دهیم. این لباسشویی هر مشکلی که داشته باشد آن را در قالب یک کد نمایش می‌دهد. گاهی اوقات عدم اقدام فوری می‌تواند آسیب‌های جدی به این وسیله خانگی وارد کند. پس حتما باید در صورت مشاهده هر خطا به موقع وارد عمل شوید.

تعمیر لباسشویی کنوود در مشهد

کدهای خطا و روش تعمیر لباسشویی کنوود در مشهد

هر کد خطا که روی صفحه نمایش لباسشویی کنوود ظاهر می‌شود علت مشخصی دارد. از جمله این علت‌ها می‌توان به کار نکردن پمپ تخلیه، مسدود شدن لوله‌ها، باز بودن درب دستگاه و … اشاره کرد. معمولاً تمام کدهای خطا در دفترچه راهنما نوشته شده اما در صورت عدم دسترسی به دفترچه می‌توانید از این مطلب استفاده کنید.

از طرفی ما تلاش می‌کنیم مطلب را به صورت ساده و کاربردی به عرضتان برسانیم. تذکری که در این همین ابتدا باید مورد توجه قرار بگیرد اینکه اگر تخصص کافی ندارید و حل مشکل را در توان خود نمی‌بینید حتما با تعمیرکار تماس بگیرید و از رساندن آسیب‌های بعدی به دستگاه خانگی خود جلوگیری نمایید.

خطای E01 یا Er30 و راه حل آن

این خطا زمانی ظاهر می‌شود که درب لباسشویی باز باشد. پس تنها کاری که برای رفع آن باید انجام دهید این است که درب را به‌درستی ببندید؛ به‌طوری که صدای بستن درب شنیده شود. البته این خطا ممکن است به‌دلیل گیر کردن یک جسم خارجی در مقابل درب نیز باشد یا در حالت بدتر ممکن است میکروسوئیچ لباسشویی خراب شده باشد. میکروسوئیچ قطعه‌ای است که بعد از بستن درب لباسشویی مجوز کار کردن موتور را صادر می‌کند و اگر به هر دلیلی خراب باشد با زدن دکمه شروع به کار لباسشویی، خطای E01 یا Er30 روی صفحه نمایش آن ظاهر می‌شود.

پس اگر درب به‌درستی بسته شده اما همچنان این خطا بر صفحه نمایش دیده می‌شود بدانید احتمالا مشکل از میکروسوئیچ است. در این صورت باید با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید و خودسرانه برای تعمیر لباسشویی کنوود در مشهد خود اقدام نکنید.

خطای E02 یا Er10 و راه حل آن

این خطا در صورت فشار کم آب ظاهر می‌شود. در این صورت سطح آب لباسشویی در زیر هیتر قرار می‌گیرد و این خطا نشان داده خواهد شد. البته این خطا همیشه به معنای کم بودن فشار آب شهری نیست. در واقع این احتمال وجود دارد که فیلتر توری مسدود یا شیر ورودی آب لباسشویی خراب شده باشد.

پس برای برطرف کردن این خطا ابتدا باید فشار آب ساختمان و سپس فیلتر توری و در نهایت شیر ورودی آب لباسشویی بررسی شود. اگر بعد از تعویض شیر ورودی مشکل حل نشد ماشین را از برق بکشید و با تعمیرکار تماس بگیرید. البته حتی اگر در تعویض شیر ورودی یا همان شیر برقی نیز مشکل دارید بهتر است با تعمیرکار تماس بگیرید.

خطای E03 یا Er21  و تعمیر لباسشویی کنوود در مشهد

این خطا در صورت عدم تخلیه آب از مخزن پشت لباسشویی ظاهر می‌شود. علت آن ممکن است مسدود شدن فیلتر تخلیه یا خراب شدن پمپ تخلیه باشد. پس برای حل این مشکل ابتدا باشد فیلتر تخلیه و سپس پمپ تخلیه را بررسی کنید. این احتمال وجود دارد که رسوبات آب یا پرزهای لباس یا حتی یک جسم خارجی فیلتر تخلیه را مسدود کرده باشد.

اگر فیلتر تخلیه مسدود نبود ممکن است پمپ تخلیه خراب باشد یا بالکل از کار افتاده باشد. این مورد احتمالا از تخصص شما خارج است و حتما تعمیرکار باید آن را تعویض کند.

یک شنبه 16 اردیبهشت 1403  9:21 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها