0

تعمیر لباسشویی میله در مشهد

 
hermespart1400
hermespart1400
کاربر جدید
تاریخ عضویت : مهر 1402 
تعداد پست ها : 0
محل سکونت : تهران

تعمیر لباسشویی میله در مشهد

تعمیر لباسشویی میله در مشهد

از زمان اولین ماشین های لباسشویی، که لباس بین دو ریل گیره قرار می‌گرفت و به صورت دستی با چرخاندن یک اهرم تمیز می‌شد، تا اولین ماشین های لباسشویی که پایه گذار مدل امروز این دستگاه بود و یک دیگ درون یک محفظه بسته قرار می‌گرفت و باز هم با یک اهرم دستی چرخانده می‌شد، ماشین هاس لباسشویی، سال به سال محبوب تر، کارآمد تر و تکنولوژیک تر شده اند. به گونه ای که امروزه ماشین های لباسشویی برخی از برندها، می‌توانند به گوشی موبایل کاربر وصل شوند و اطلاعات مختلف عملکردی دستگاه مانند ساعت شروع، درصد پیشرفت برنامه شستشو و ساعت پایان کار را به اطلاع او برسانند. یکی از این برندهای هوشمند و تکنولوژی محور، برند آلمانی میله است که در این مطلب، ماشین های لباسشویی این برند، به طور اختصاصی، مورد بررسی قرار می‌گیرند. اگر در این صفحه هستید، احتمالا برای تعمیر لباسشویی میله در مشهد، به کمک تکنسین این دستگاه نیاز دارید. برای این امر کافیست، با شماره های 05132288855 یا 05132288866 تماس بگیرید.

مرکز نمایندگی تعمیرات لباسشویی میله در مشهد

علت لرزش زیاد ماشین لباسشویی میله

یکی از دلایلی که کاربران برای تعمیر ماشین لباسشویی، به نمایندگی ماشین لباسشویی میله در مشهد زنگ می‌زنند، سر و صدای زیاد این دستگاههاست.  این مورد عمدتا به دلیل برهم خوردن تراز ماشین لباسشویی میله است. به کمک پایه ها و تنظیم کردن فاصله دستگاه از زمین می‌توانید سر و صدای زیاد دستگاه را از بین ببرید. این فاصله معمولا باید در حدود 20 میلیمتر باشد. اگر مشکل رفع نشد، دقت کنید که دستگاه خیلی سنگین یا خیلی سبک نبوده باشد. سبک بودن بیش از حد دستگاه، علاوه بر ایجاد لرزش های شدید، باعث خارج شدن دیگ ماشین لباسشویی، از مدار حرکتی خود می‌شود. برای تعمیر لباسشویی در مشهد ، با شماره های 05132288855 یا 05132288866 تماس بگیرید.

ایراد در سیم کشی ماشین لباسشویی میله

گاها پیش می‌آید که کاربران متوجه مشکلی در سیستم برق دستگاه می‌شوند. این ایراد نشانه های مختلفی دارد. از جمله این نشانه ها، می‌توان به برق داشتن دستگاه و یا پریدن فیوز با روشن کردن ماشین لباسشویی اشاره کرد. اگر با روشن کردن ماشین لباسشویی میله، متوجه وجود برق در بدنه آن شدید ممکن است یکی از سیم های برق از جای خود خارج یا سیم ارت دستگاه قطع شده باشد. هر چند معمولا این جریان ضعیف است و نمی‌تواند خطرآفرین شود اما، لازم است تا کل سیم کشی دستگاه بررسی شود. همین طور ایراد در برق کشی دستگاه یا معیوب شدن برخی قطعات مانند برد ماشین لباسشویی، می‌تواند منجر به پریدن فیوز در هنگام روشن کردن دستگاه شود. اگر نتوانستید ایراد را رفع کنید به ماشین لباسشویی دست نزنید چون ممکن است کار تعمیر را سخت تر و پرهزینه تر کنید. برای تعمیر لباسشویی میله در مشهد، کافیست با مشهد سرویس تماس بگیرید.

ایراد موتور ماشین لباسشویی میله

این ایراد نیز ممکن است به شکل های مختلفی ظهور پیدا کند. مثلا ممکن است ماشین لباسشویی، در میانه کار متوقف شود. اگر جریان کششی موتور ماشین لباسشویی میله به دلیل سنگینی بیش از حد متوقف شود شاهد این مساله خواهیم بود. همین طور، مواردی از جمله خرابی اورلود و نیم سوز شدن موتور می‌توانند سبب بروز این مشکل بشوند.

اگر پمپ تخلیه دستگاه خراب شده باشد، شاهد نیمه کاره ماندن کار ماشین لباسشویی خواهیم بود. در این مواقع مشاهده شده است که ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمی‌کند. اگر پمپ سالم باشد، لازم است سیم کشی تایمر و پمپ ماشین لباسشویی توسط یک اهم متر بررسی شود. انجام این امور تخصصیست و باید توسط تکنسین متخصص صورت پذیرد. برای تعمیر لباسشویی میله در مشهد، با شماره های مشهد سرویس تماس بگیرید و از پشتیبانان ما راهنمایی بخواهید.

برای ارتباط با نمایندگی لباسشویی آتلانت در مشهد با شماره ی 05191011297 تماس حاصل فرمایید.

یک شنبه 16 اردیبهشت 1403  9:18 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها