0

تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد

 
hermespart1400
hermespart1400
کاربر جدید
تاریخ عضویت : مهر 1402 
تعداد پست ها : 0
محل سکونت : تهران

تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد

تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد

لباسشویی نیز مانند هر وسیله برقی دیگری ممکن است بعد از چند سال استفاده دچار مشکل شود. مثلا احتمال دارد دستگاه روشن نشود یا خشک‌کن آن کار نکند یا نشتی آب داشته باشد. این در حالی است که هر لباسشویی به ازای هر اشکالی که در کارکرد آن اتفاق می‌افتد پیغام خطایی بر صفحه نمایش خود ظاهر می‌کند. در صورت آشنایی با این خطاها می‌توانید به موقع وارد عمل شوید و گاهی اوقات به‌راحتی مشکل را برطرف کنید. البته در این میان مشکلاتی هم وجود دارد که تنها با مراجعه به تعمیرکار برطرف می‌شود. ما در این مقاله تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد را مورد بررسی قرار می‌دهیم. پس با ما همراه باشید.

گاهی اوقات ممکن است یک خطا با تعویض یا تعمیر یک قطعه با هزینه‌ای بسیار کم برطرف شود اما همین خطا اگر به موقع رسیدگی نشود مشکلات بزرگتری به وجود آورد. حتی ممکن است موجب خرابی قطعات دیگری نیز شود و در بدترین حالت دستگاه را به‌طور کلی از کار بیندازد. در ادامه به برخی از مشکلاتی که ممکن است پیش آید و به تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد نیاز داشته باشد اشاره می‌کنیم. ما مشکلات را در قالب سوال مطرح کرده و به هر یک به‌طور مفصل پاسخ می‌دهیم.

چرا ماشین لباسشویی وست پوینت روشن نمی‌شود؟

عدم روشن شدن دستگاه دلایل مختلفی دارد. در این حالت ابتدا باید مطمئن شوید که دستگاه به برق متصل است و از این بابت مشکلی ندارد. چون ممکن است پریزی که دوشاخه دستگاه را به آن متصل کرده‌اید خراب باشد. مورد بعدی اطمینان از بسته بودن درب دستگاه است. اگر درب لباسشویی باز باشد موتور شروع به کار نمی‌کند. البته در این صورت دستگاه روشن شده و خطا می‌دهد. اگر درب را به‌درستی بسته‌اید و برای شروع به کار با خطا مواجه شده‌اید ممکن است میکروسوئیچ لباسشویی خراب بوده و به تعمیر یا تعویض نیاز داشته باشد.

میکروسوئیچ قطعه‌ای است که در صورت اطمینان از بسته بودن درب، اجازه فعالیت به موتور را می‌دهد. پس اگر بعد از اطمینان از بسته بودن درب با خطا مواجه شدید بایستی با تعمیرکار تماس بگیرید تا اقدامات لازم جهت تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد شما را انجام دهد. دقت کنید علاوه بر میکروسوئیچ ممکن است مشکل از سوئیچ تایمر، استارت، برد دستگاه و یا موتور بوده و تعمیر آن به تخصص نیاز داشته باشد. پس حتما با یک تعمیرکار مجرب تماس بگیرید.

 نمایندگی وست پوینت در اهواز

چرا لباسشویی نشتی آب دارد؟

اگر با نشتی آب از زیر لباسشویی خود مواجه شدید ابتدا شلنگ تخلیه و موارد مربوط به آن را بررسی کنید. در واقع شلنگ تخلیه مرسوم‌ترین قطعه‌ای است که احتمال دارد به دلیل پارگی موجب نشت آب از دستگاه شود. اگر شلنگ را بررسی کردید و متوجه شدید که کاملا سالم است و علت نشت آب نیست جاپودری را بررسی کنید. البته تنها زمانی مشکل نشت آب از جاپودری است که شما برای بارها و بارها بدون اینکه بخواهید لباسشویی را روشن کنید پودر در داخل جاپودری نگهداری کرده و اجازه داده‌اید برای ساعت‌ها این ماده شیمیایی در جاپودری بماند.

شما عزیزان میتوانید برای تعمیر لباسشویی در مشهد با مرکز تعمیر مشهد سرویس تماس بگیرید .

مواد شوینده اگر به مدت طولانی در جاپودری بماند موجب آسیب رساندن به جاپودری می‌شود و در آن ترک‌هایی را ایجاد می‌کند که ممکن است موجب نشت آب شود. جالب اینکه حتی استفاده بیش از حد از پودر لباسشویی در هنگام کار کردن لباسشویی نیز می‌تواند موجب نشت آب از آن شود. در اینصورت مخلوطی از آب و کف از دستگاه نشت می‌کند. علاوه بر آنچه توضیح داده شد بایستی شیر تخلیه، شیر ورودی، پمپ تخلیه، لاستیک دور درب لباسشویی، دیگ لباسشویی، سوئیچ هیدروستات و فشارسنج دستگاه را نیز بررسی کنید. البته بررسی برخی از اینها به وجود تعمیرکار و انجام تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد نیاز دارد.

یک شنبه 16 اردیبهشت 1403  9:16 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها