0

تعمیر لباسشویی هات پوینت در مشهد

 
hermespart1400
hermespart1400
کاربر جدید
تاریخ عضویت : مهر 1402 
تعداد پست ها : 0
محل سکونت : تهران

تعمیر لباسشویی هات پوینت در مشهد

تعمیر لباسشویی هات پوینت در مشهد

هات پوینت یکی از برند‌های موفق تولیدکننده لوازم برقی خانگی است که با تولید محصولات باکیفیت رقابت خوبی را با برند‌های معتبر دنیا دارد. محصولات هات پوینت ساخت آمریکا بوده و در ایران می‌توانید از خدمات پس از فروش آن استفاده داشته باشید. مراکز تخصصی تعمیر لباسشویی هات پوینت در مشهد می‌توانند برای بررسی علت و رفع هرگونه مشکل در ماشین لباسشویی به شما کمک کنند.

مرکز نمایندگی تعمیر لباسشویی هات پوینت در مشهد

نمایندگی تعمیر لباسشویی هات پوینت در مشهد

اگر بنا به هر دلیلی در کار ماشین لباسشویی مشکلی به وجود آمد، باید برای بررسی دقیق علت و رفع ایراد به وجود آمده از افراد متخصص کمک بخواهید. با توجه به تخصصی بودن تعمیر وسایل برقی به شما پیشنهاد می‌کنیم برای کم کردن احتمال آسیب دیدن قطعات بیشتر اجازه دهید عیب‌یابی و تعمیر دستگاه توسط کارشناسان تعمیر لباسشویی هات پوینت در مشهد انجام شود. برای حل مشکلات ساده‌تر نیز می‌توانید از راهنمایی‌های ما در ادامه کمک بگیرید.

علت حل نشدن مواد شوینده در ماشین لباسشویی هات پوینت

باقی ماندن مواد شوینده در ماشین لباسشویی می‌تواند علاوه بر کثیف کردن جاپودری، باعث لک افتادن و سفید شدن لباس‌های شما شود. در چنین موردی پیشنهاد می‌شود ابتدا لاستیک‌های دور درب ماشین لباسشویی را بررسی کنید. اولین احتمالی که باید در نظر داشته باشید کثیف شدن زیاد فیلتر شیر الکتریکی ماشین لباسشویی شما است. برای تمیز کردن این فیلتر کافی است آن را از جای خود بیرون آورده و بعد از تمیز کردن دوباره نصب کنید. اگر لازم بود برای این کار با کارشناسان تعمیر لباسشویی در مشهد تماس داشته باشید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی هات پوینت در مشهد

به جز فیلتر شیر الکتریکی، کثیف بودن جاپودری نیز می‌تواند روی حل نشدن مواد شوینده اثر بگذارد. باید داخل جاپودری را خوب تمیز کرده و اگر از قبل پودر‌ها در آن سفت شده بودند آن‌هارا پاک کنید. در ادامه یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در نظر داشته باشید کیفیت بالای پودری است که برای شستشو استفاده می‌کنید. پس از بررسی تمام موارد گفته شده و در صورت ادامه داشتن مشکل با متخصصین تعمیر لباسشویی هات پوینت در مشهد تماس بگیرید.

علت صدای زیاد ماشین لباسشویی هات پوینت

اگر متوجه صدای زیاد و غیرعادی در ماشین لباسشویی خود شده‌اید لازم است ابتدا لاستیک‌های مورد استفاده در درب ماشین لباسشویی خود را بررسی نمایید. بیرون آمدن لاستیک‌ها از جای خود یا استفاده از نوع بی‌کیفیت آن باعث می‌شود در زمان کار ماشین لباسشویی صدای زیادی به گوشتان بخورد. پس از این قطعه نوبت به بررسی تسمه ماشین می‌رسد. اگر نیاز به تعویض تسمه بود با مراکز حرفه‌ای تعمیر لباسشویی هات پوینت در مشهد تماس بگیرید.
درصورتی‌که موارد گفته شده در قبل سالم بودند احتمال ایراد در بلبرینگ‌ها وجود دارد که باید توسط یک فرد متخصص مورد بررسی قرار گیرد. در ادامه از سالم بودن درام ماشین لباسشویی مطمئن شده و نصب صحیح هیتر در جای مناسب خود را چک کنید. اگر تمام قطعات چک شده و از تراز ماشین لباسشویی نیز مطمئن هستید برای بررسی‌های تخصصی‌تر از کارشناسان تعمیر لباسشویی هات پوینت در مشهد کمک بخواهید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی هات پوینت در مشهد

برای ارتباط با نمایندگی لباسشویی مابه در مشهد با شماره ی 05191011297 تماس حاصل فرمایید.

علت کار نکردن موتور شستشوی لباسشویی هات پوینت

درصورتی‌که پس از تمام شدن کار آبگیری، ماشین لباسشویی خاموش شده و موتور شست‌وشو کار نمی‌کند باید چند قطعه مختلف مورد بررسی قرار گیرند. اولین احتمال پیدا شدن ایراد در خازن راه‌انداز دستگاه شما است. اگر ایراد به خازن مربوط می‌شد آن را عوض کرده و درصورتی‌که سیم‌کشی‌های رابط خازن ایراد داشتند با کارشناسان تعمیر لباسشویی هات پوینت در مشهد تماس بگیرید.

اما اگر خازن سالم بوده و تمام سیم‌کشی‌های آن بدون ایراد هستند باید به بررسی یاتاقان یا بلبرینگ ماشین لباسشویی خود بپردازید. احتمال خرد شدن یاتاقان نیز وجود دارد. در چنین حالتی تنها با تعویض بلبرینگ قادر به استفاده مجدد از ماشین لباسشویی خود خواهید بود. ایراد در موتور لباسشویی از دیگر احتمالاتی است که باید توسط مراکز تخصصی تعمیر لباسشویی هات پوینت در مشهد بررسی گردد.

یک شنبه 16 اردیبهشت 1403  8:43 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها