0

تعمیر لباسشویی کرال در مشهد

 
hermespart1400
hermespart1400
کاربر جدید
تاریخ عضویت : مهر 1402 
تعداد پست ها : 0
محل سکونت : تهران

تعمیر لباسشویی کرال در مشهد

تعمیر لباسشویی کرال در مشهد

ماشین لباسشویی کرال یکی از باکیفیت‌ترین لوازم خانگی است. از جمله مزایای این دستگاه می‌توان به صدای کم موتور و مصرف پایین اترژی اشاره کرد. از طرفی این دستگاه در اندازه‌ای کاملا استاندارد ساخته شده و به‌راحتی در بین کابینت‌ها قرار می‌گیرد. ویژگی مهم دیگری که این نوع ماشین لباسشویی دارد حافظه‌ای است که موجب می‌شود اگر لباسشویی در حین کار باشد و برق قطع شود، پس از وصل شدن برق دستگاه از همان مرحله‌ای که عملیاتش متوقف شده ادامه دهد. ما در این مقاله قصد داریم به تعمیر لباسشویی کرال در مشهد بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

کُرال یک شرکت کره‌ای است. ماشین لباسشویی‌های کرال در دو مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک وارد بازار شده‌اند. این محصول تقریبا تمام انتظاراتی که از یک ماشین لباسشویی می‌رود را برآورده می‌کند. محصولات کرال در کنار کیفیت بالا، خدمات پس از فروش بسیار مناسبی دارد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد

رایج‌ترین مشکلات و تعمیر لباسشویی کرال در مشهد

ماشین لباسشویی نیز مانند هر دستگاه الکترونیکی دیگری بعد از استفاده طولانی مدت ممکن است دچار مشکل شود. در این بخش از مقاله رایج‌ترین مواردی که ممکن است برای شما خریدار گرامی رخ دهد لیست شده است. هر یک از اینها مشکلی است که امکان دارد به‌راحتی یا با تعمیر لباسشویی کرال در مشهد برطرف شود. لازم به ذکر است اگر نیاز به تعمیر بود حتما با تعمیرکار تماس بگیرید و تا جای ممکن خود وارد عمل نشوید. البته بیشتر این مشکلات مواردی است که با انجام اقدامات ساده‌ای از طرف شما رفع می‌شود.

  • باز نشدن درب ماشین لباسشویی
  • قطع و وصل شدن برق ماشین لباسشویی
  • روشن نشدن ماشین لباسشویی
  • لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی
  • نشتی آب از زیر ماشین لباسشویی
  • استشمام بوی بد از ماشین لباسشویی
  • شنیدن صداهای عجیب و غریب از دستگاه
  • عدم آبکشی و خشک کردن صحیح لباس‌ها توسط دستگاه
  • عدم چرخش دیگ دستگاه

تعمیر لباسشویی کرال در مشهد

خطاهای احتمالی ماشین لباسشویی کرال

بسته به مشکلاتی که یک ماشین لباسشویی پیدا می‌کند یک پیام خطا بر صفحه نمایش آن ظاهر می‌شود. گاهی اوقات این خطاها راه‌حل آسان و کم‌هزینه یا حتی رایگانی دارد اما گاهی اوقات نیاز است که حتما تعمیر لباسشویی کرال در مشهد بر آن صورت گیرد. البته این اقدام بایستی توسط یک تعمیرکار خبره انجام شود. در ادامه به خطاهایی که ممکن است روی صفحه نمایش لباسشویی کرال ظاهر شود اشاره می‌کنیم.

خطای AE لباسشویی کرال

علت این خطا معمولا نشتی آب است. دقت کنید در این صورت باید لباسشویی را از دیوار جدا کرده و محل نشتی را بیابید. این امکان وجود دارد که شلنگ‌های ورودی، خروجی، جاپودری و یا شلنگ‌های زیر دیگ لباسشویی پاره شده باشد. اگر فردی فنی هستید می‌توانید شلنگ پاره‌شده را تعویض کنید. اما اگر فکر می‌کنید از عهده آن برنمی‌آیید یک تعمیرکار ساده نیز می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.

خطای CE

این خطا یکی از مهم‌ترین موارد و مشکلاتی است که احتمال دارد برای لباسشویی شما اتفاق بیفتد. این خطا معمولا نشانه قفل کردن موتور دستگاه است. در این صورت تنها یک تعمیرکار خبره می‌تواند به شما کمک کند.

خطای CD و تعمیر لباسشویی کرال در مشهد

در صورت بروز این خطا ممکن است فن خشک‌کن دستگاه خراب شده باشد و دیگر نتواند لباس‌ها را خشک کند. این مورد نیز مشکلی نیست که به دست شما حل شود.

سه شنبه 11 اردیبهشت 1403  8:41 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها