0

تعمیر لباسشویی گرنیه در مشهد

 
hermespart1400
hermespart1400
کاربر جدید
تاریخ عضویت : مهر 1402 
تعداد پست ها : 0
محل سکونت : تهران

تعمیر لباسشویی گرنیه در مشهد

تعمیر لباسشویی گرنیه در مشهد

از آنجاکه ماشین لباسشویی یک دستگاه با عملکرد متشکل از نیروهای الکتریکی و مکانیکی است، مانند هر وسیله برقی دیگری احتیاج به مراقبت دارد و استفاده از آن در دراز مدت، پتانسیل خرابی و از کار افتادگی آن را افزایش می‌دهد. برای مثال ممکن است شما در حین استفاده از لباسشویی گرنیه، با مشکلاتی از قبیل عدم خالی کردن آب، نمایان شدن ارور و… مواجه شوید و در امر تعمیر آن تعلل کنید؛ در صورتیکه تعمیر لباسشویی گرنیه در مشهد را به تعویق بیاندازید و اقدامی نکنید، خرابی و خسارت بیشتری به ماشین لباسشویی‌تان وارد می‌شود.

لباسشویی‌های‌ گرنیه، در سراسر جهان از محبوبیت زیادی برخوردارند و نظر و علاقه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده اند. با وجود این حال مشابه سایر لوازم برقی‌‌ها، این احتمال وجود دارد که دچار مشکل شود. از این رو در مطلب حاضر قصد داریم شما را با متداول‌ترین مشکلات این ماشین لباسشویی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

 نمایندگی گرنیه در مشهد

رایج‌ترین مشکلات ماشین لباسشویی گرنیه

 • عدم تخلیه ماشین لباسشویی
 • سر و صدای آزار دهنده ماشین لباسشویی
 • تمیز نشدن لباس‌ها پس از شستشو در لباسشویی
 • شروع نشدن برنامه شستشوی لباس‌ها
 • ناکافی بودن مقدار آب در حین شستشو لباسشویی
 • عدم چرخش دورانی درام
 • نشتی آب از ماشین لباسشویی
 • بوی نامطبوع لباسشویی
 • کد خطا و ارورهای ماشین لباسشویی

عدم تخلیه ماشین لباسشویی

دلیل اصلی و متداول ایجاد این مشکل، وجود ایراد و آسیب در شلنگ تخلیه است. البته این ایراد تنها از شلنگ منتج نمی‌شود بلکه موارد زیر هم باعث بروز این مشکل می‌شوند:

 • لوله تخلیه دچار گرفتگی و انسداد شده است
 • شلنگ تخلیه به درستی به ماشین لباسشویی متصل نشده اند
 • در تنظیمات برنامه شستشو یا زمان مکث تخلیه ماشین لباسشویی، دستکاری شده است

راهکار مناسب تعمیر لباسشویی گرنیه در مشهد در این مواقع، بررسی موارد گفته شده است. اگر بعد از بررسی متوجه شدید که شلنگ دیگر قابل استفاه نیست، می‌توانید آن را عوض کنید.

سر و صدای آزار دهنده ماشین لباسشویی

یکی از ناخوشایندترین مشکلات موجود در یک ماشین لباسشویی، سر و صدای آزار دهنده آن است. این مشکل می‌تواند ناشی از عدم تعادل و تراز دستگاه در حین نصب در جایگاهش باشد. به علاوه ایرادات موجود در بلبرینگ‌های لباسشویی یا قرار گرفتن بارهای کم در درام آن، نقش بسزایی در تولید سر و صدای ماشین لباسشویی دارد.

در برخی موارد، این مشکلات تا حدی پیش می‌رود که موجب آسیب جدی به درام لباسشویی می‌شود. در صورتی که مهارت و تخصص کافی ندارید، می‌توانید هنگام مواجهه با این مشکل، به یکی از نمایندگی‌های مجاز تعمیر ماشین لباسشویی مراجعه کنید و از آنها کمک بگیرید.

شروع نشدن برنامه شستشوی لباس‌ها

ممکن است برنامه شستشوی ماشین لباسشویی به هر دلیلی شروع نشود؛ در اینگونه مواقع علت آن را در موارد زیر جستجو کنید:

 • منبع تغذیه مشکل دارد
 • جعبه فیوز اتصالی کرده و برنامه قطع شده
 • شاید دکمه شروع دارای تاخیر se باشد
 • قفل کودک دستگاه فعال شده و از تمام کارکردهای ماشین لباسشویی جلوگیری به عمل می‌آورد
 • سوئیچ فشار نقص دارد و برنامه شروع شستشو را مختل کرده است

شما می‌توانید با بررسی هر یک از این موارد، فرایند عیب یابی را انجام دهید و مشخص کنید که ایراد دستگاه از چه چیزی نشات گرفته اشت.  با تشخیص مشکل، کار تعمیر لباسشویی گرنیه در مشهد شما میسر می‌شود.

ناکافی بودن مقدار آب در حین شستشو لباسشویی

بهتر است مشکل ناکافی بودن مقدار آب را در قسمت شلنگ ورودی آب ماشین لباسشویی جستجو کنید. ممکن است شلنگ آب دچار خرابی و پارگی باشد یا فیلترهای آن مسدود شده باشند و یا به درستی به منبع آب متصل نشده باشد. تمامی این موارد باعث می‌شود که ماشین لباسشویی پر آب نشود. اگر ایراد کار از شلنگ باشد، به راحتی می‌توانید آن را تعویض کنید. اما اگر متوجه نشدید که سرچشمه مشکل دقیقا مربوط به چیست، توصیه می‌کنیم با یکی از نمایندگی‌ها معتبر لباسشویی گرنیه تماس بگیرید و از متخصصان آنها کمک بخواهید.

عدم چرخش دورانی درام

عدم چرخش دورانی درام ماشین لباسشویی مربوط به انسداد فیلتر آن است. هنگامی که فیلتر در حالت انسداد قرار بگیرد، مانعی بر سر راه چرخش درام ایجاد می‌شود. از این رو، ایرادات موجود در بار لباسشویی نمایان می‌شوند که به احتمال زیاد علت آن در ارتباط با مسدود شدن قسمتی از سیستم تخلیه است. اگر لوله‌های خروجی ماشین لباسشویی مسدود شده باشند، آب موجود در دستگاه تخلیه نمی‌شود و چرخه شستشو درام شروع به کار نمی‌کند.

نشتی آب از ماشین لباسشویی

مشکل نشتی آب ماشین لباسشویی ممکن است به دلیل ایراد در شلنگ آب باشد، یا اینکه از نشتی پمپ تخلیه ناشی شود. اگر شلنگ تخلیه نقص داشته باشد و یا به درستی متصل نشده باشد، این احتمال وجود دارد که آب تخلیه نشود و روی زمین بریزد. توصیه اکید می‌کنیم که اگر مطمئن هستید که شلنگ لباسشویی‌تان نقص دارد، هر چه سریع‌تر آن را تعویض کنید، چرا که منجر به اختلال در کارکرد ماشین لباسشویی‌تان می‌شود.شما عزیزان میوانید برای تعمیر لباسشویی در مشهد متناسب با برند دستگاه خود با مرکز مشهد سرویس تماس گرفته و مشکل دستگاه خود را برای آن ها توضیح دهید و در کوتاه تری زمان ممکن لباسشویی شما تعمیر خواهد شد .

تعمیر لباسشویی گرنیه در مشهد برای بوی نامطبوع موجود در لباسشویی

اکثر اوقات، بوی نامطبوع و تند ماشین لباسشویی در اثر بقایای مواد شوینده در درام یا کشوی محفظه مواد شوینده و یا مهر و موم دیگ دستگاه، ایجاد می‌شود. اگر فکر می‌کنید که این بوی نامطبوع به صورت دائمی منتشر می‌شود، بهتر است از یک تکنسین بخواهید تا مشکل را به دقت بررسی کند. علاوه بر این ممکن است در سر راه لوله تخلیه، مقداری زباله وجود داشته باشد.

کدهای خطا و ارورهای ماشین لباسشویی

قبل از اینکه در مورد کد خطا و ارورهای ماشین لباسشویی صحبت کنیم، بد نیست مختصری در مورد آنها توضیح دهیم. کد خطا در اصطلاح به زبان لوازم یا سیستم شما، گفته می‌شود و هنگامی که در هر بخش از دستگاه شما عیب و ایرادی وجود داشته باشد، کد خطا محدوده آن را به شما نشان می‌دهد تا احتیاجی به بررسی کل دستگاه‌تان نداشته باشید. برای نمونه هنگامی که شما درب یخچال را به مدت طولانی باز نگه می‌دارید، کد خطا با صدای بیزر یا بوق یخچال به شما اعلام می‌کند که درب را باز گذاشته اید.

یک شنبه 9 اردیبهشت 1403  10:01 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها