0

نمایندگی پکیج آریستون در قزوین

 
hermespart1400
hermespart1400
کاربر جدید
تاریخ عضویت : مهر 1402 
تعداد پست ها : 0
محل سکونت : تهران

نمایندگی پکیج آریستون در قزوین

نمایندگی پکیج آریستون در قزوین

پکیج یک وسیله گرمایشی است که توانایی تامین گرمایش آب و سیستم گرمایشی را به صورت همزمان دارد. به این ترتیب شما با داشتن پکیج، موتور خانه و آبگرمکن را همزمان در وسیله ای با ابعاد  کوچکتر از آب گرمکن های زمینی در اختیار دارید. پکیج ها در مدل های فن دار و بدون فن، زمینی و دیواری و گازی و برقی وجود دارند. این وسیله در بیش تر ساختمان هایی که جدیدا ساخته می‌شود، به دلیل جای کمی که اشغال می‌کند و عدم نیاز به فضای جداگانه مانند شوفاژخانه و امکان تنظیم دستی توسط هر خانه، مورد استفاده قرار گرفته است. پکیج ها در مدل ها و تحت عنوان برندهای متفاوت تولید می‌شوند. یکی از این برندها برند خوش نام آریستون است. در این مطلب به صورت اختصاصی به بررسی این پکیج در نمایندگی پکیج آریستون در قزوین می‌پردازیم. اگر به دنبال تکنسین پکیج آریستون هستید، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰تماس بگیرید.

نماندگی تعمیر پکیج آریستون در قزوین

معرفی پکیج آریستون

گروه صنعتی آریستون، نام یک برند ایتالیایی است که کار خود را در سال ۱۹۳۰، در رم ایتالیا آغاز کرد. این شرکت در ابتدا با تولید لوازم گرمایشی خانگی مانند هیتر و بخاری وارد بازار لوازم منزل شد و سپس یه تولید انواع دیگر لوازم منزل اقدام کرد. آریستون هم اکنون با به کارگیری ۷۰۰۰ نفر و ایجاد کارخانه های مختلف، تبدیل به یکی از صادر کنندگان اصلی لوازم خانگی در اروپا شده است. یکی از محصولات پر طرفدار آریستون، پکیج های این شرکت است. در ادامه به معرفی این پکیج ها و نحوه عیب یابی و تعمیر پکیج آریستون در قزوین می‌پردازیم.

پکیج های آریستون به دو دسته غیرچگالشی و چگالشی، تقسیم بندی می‌شوند.  شعار آریستون دوستی با محیط زیست است. به همین دلیل، محصولات این شرکت از جمله پکیج، جز کم مصرف‌ترین و پربازده‌ترین پکیج هاست. مصرف این دستگاهها تا ۳۵درصد کمتر از مدل های مشابه و بازدهی تمام مدل ها بالای نود و سه هست. این پکیج ها در مدل های مختلف با ظرفیت های ۲۴، ۲۸، ۳۰ و ۳۵ کیلو وات تولید می‌شوند و در نمایندگی پکیج آریستون در قزوین عرضه می‌شوند. این پکیج ها مجهز به صفحه نمایش جدید و رنگی هستند. در ساخت آنها از مبدل ثانویه از جنس استیل با ظرفیت حرارتی بسیار بالا استفاده شده است. پکیج های دیواری از سیستم ضد یخ بهره می‌برند و در طراحی انواع مختلف پکیج آریستون سیستم عایق ضد صدا وجود دارد. مجموع این امکانات آریستون را به یکی از بهترین پکیج های موجود در بازار تبدیل کرده است. هر چند این دستگاهها نیز گاها دچار ایراداتی می‌شوند. اگر پکیج شما ایرادی پیدا کرده، برای تعمیر پکیج آریستون در قزوین با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

 

عیب یابی و ایرادات رایج در نمایندگی پکیج آریستون در قزوین

در ادامه به بررسی برخی ایرادات و خطاهای رایج ثبت شده در نمایندگی پکیج آریستون در قزوین، می‌پردازیم.

روشن نشدن پکیج آریستون

از باز بودن شیر آب، وصل بودن پریز برق دستگاه و وجود گاز در مدار پکیج مطمئن شوید. اگر مشکل رفع نشد لازم است مواردی مانند جرقه زن، دود کش، برد و شیر فشار بررسی شوند. اگر پکیج روشن می‌شود ولی شوفاژها به درستی گرم نمی‌شوند، لازم است هواگیری سیستم انجام شود. برای انجام تمام کارهای تعمیر و سرویس پکیج آریستون در قزوین از تکنسین های متخصص قزوین تکنیک استفاده کنید.

علت نوسان آب مصرفی در پکیج آریستون

از دلایل اصلی که پکیج های آریستون نیاز به بررسی پیدا می‌کنند نوسان در آب مصرفی است. نوسان آب در این پکیج ها می‌توان به استفاده از چند شیر مصرفی به صورت همزمان، کم بودن فشار آب یا زیاد بودن ارتفاع شعله و استفاده از پمپ فشار نامناسب در ساختمان اشاره کرد.

 تعمیر پکیج آریستون در قزوین

دوشنبه 8 آبان 1402  12:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها