0

لیفت پیشانی چیست ؟

 
yekpezeshk
yekpezeshk
کاربر جدید
تاریخ عضویت : مرداد 1402 
تعداد پست ها : 0

لیفت پیشانی چیست ؟

ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین دکتر لیفت پیشانی آشنا کنیم. با بیشتر شدن سن، خاصیت ارتجاعی پوست و استحکام داربست های جوان سازی پوست کم می شود. در این صورت شاهد ایجاد چین و چروک های عمیق و در نهایت ریزش پوست هستید. علاوه بر بیشتر شدن سن، عوامل دیگری مانند استرس، نور خورشید و حتی گرانش زمین در بروز عوارض پوستی دخیل هستند. چین و چروک های بین ابروها و پیشانی باعث می شود صورت چروکیده و پیر به نظر برسد که این نکته منفی در زیبایی چهره و جذابیت آن به حساب می آید. در ادامه برای آشنا شدن با بهترین دکتر لیفت پیشانی با ما همراه باشید.

لیفت پیشانی چیست ؟

بسیاری از افراد به دنبال اکسیری برای از بین بردن چین و چروک صورت هستند و برای جوان‌تر به نظر رسیدن پول زیادی برای خرید کرم‌ها و لوسیون‌ها صرف می‌کنند. در حالی که چین و چروک صورت یک امر طبیعی است و پوست به مرور زمان خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. این امر باعث متمایل شدن پوست به سمت پایین و افتادگی ابروها می شود و فاصله بین چشم ها و ابروها را کم می کند که گاهی امکان آرایش را از فرد سلب می کند. لیفت پیشانی که به عنوان لیفت ابرو شناخته می شود، چین و چروک پیشانی و ابروهای افتاده را به میزان قابل توجهی بهتر می کند، تزریق بوتاکس به طور گسترده ای به عنوان یک روش موقت برای از بین رفتن چین و چروک استفاده می شود.برای رسیدن به نتیجه ایده آل خود به کلینیک زیبایی عطا حیدری مراجعه نمایید.

لیفت پیشانی چیست ؟

کاندیدای مناسب برای لیفت پیشانی :

لیفت پیشانی بیشتر در محدوده میانسالی انجام می شود تا اثرات مشهود پیری به حداقل برسد. با این حال، می تواند به افرادی در هر سنی که به دلیل استرس یا فعالیت عضلانی دچار شیارها یا خطوط می شوند کمک کند. افرادی که دارای بیماری های ارثی مانند ابروهای کم و پرپشت یا چین و چروک بالای بینی هستند با این روش می توانند ظاهری شاداب تری داشته باشند. اگر ابروهای شما به قدری افتادگی دارد که باعث خستگی و ناراحتی شما می شود، جراحی لیفت ابرو برای شما مناسب است.

اگر چین و چروک های عمیق پیشانی یا خطوط اخم بالای بینی و بین ابروها دارید، لیفت پیشانی توصیه می شود. لیفت پیشانی با لیفت صورت ترکیب می‌شود تا ظاهر کلی صاف‌تری به چهره بدهد. جراحی پلک می تواند همزمان با لیفت ابرو انجام شود، به خصوص اگر بیمار دارای برآمدگی چشمی بزرگ در پلک بالایی باشد. گاهی اوقات بیمارانی که فکر می کنند به جراحی پلک بالایی نیاز دارند، متوجه می شوند که لیفت ابرو اهداف جراحی آن ها را بهتر برآورده می کند.

بیمارانی که طاس هستند، خط موی آن ها عقب می‌رود یا در گذشته جراحی پلاستیک روی پلک بالایی داشتند، امکان دارد کاندیدهای خوبی برای لیفت پیشانی باشند. جراح به سادگی محل برش را تغییر می دهد یا روش محافظه کارانه تری را انجام می دهد. برای درک بهتر اینکه چگونه لیفت ابرو می تواند ظاهر شما را تغییر دهد و بعد از جراحی چگونه به نظر می رسید، به آینه نگاه کنید و کف دست خود را روی لبه های خارجی چشم، بالای ابروها قرار دهید و به آرامی پوست را به سمت بالا بکشید تا ناحیه ابرو و پیشانی را بلند کنید. این کاری است که لیفت ابرو برای شما انجام می دهد.

جراحی لیفت پیشانی چگونه انجام می شود ؟

بیهوشی برای لیفت ابرو بیهوشی عمومی است. در رایج ترین روش، برشی در پشت خط مو ایجاد می شود و پوست از استخوان زیرین جدا می شود. سپس پوست کشیده می شود، روی استخوان ثابت می شود و قسمت های اضافی برداشته می شود. ماهیچه هایی که ابروها را می کشند برداشته می شوند. محل و شکل برش به گونه ای طراحی شده است که با مو پوشیده شده و پس از بهتر شدن  قابل مشاهده نیست. نتیجه عمل صاف شدن چین و چروک های افقی پیشانی، از بین بردن خطوط اخم و قرار گرفتن ابروها در وضعیتی بالاتر از قبل است.

در روش آندوسکوپی تنها چند برش کوچک در پشت خط رویش مو ایجاد می‌شود و جراح پلاستیک صورت می‌تواند با استفاده از یک لوله باریک که حاوی لنز و دوربین است و به مانیتور متصل است، ساختار زیر پوست را مشاهده و مداخله کند. در این روش پوست پیشانی از استخوان جدا می‌شود، کشیده می‌شود، روی استخوان ثابت می‌شود، قسمت‌های اضافی آن برداشته می‌شود و ماهیچه‌هایی که ابرو را می‌کشند برداشته می‌شود.

انواع لیفت پیشانی

جراح شما به شما کمک می کند تا روش جراحی را انتخاب کنید که به بهترین وجه اهداف زیبایی شما را برآورده کند. در ادامه با انواع لیفت پیشانی آشنا می شوید :

لیفت پیشانی کلاسیک :

قبل از عمل، موهای شما با نوارهای لاستیکی در دو طرف خط برش بسته می شود. سر شما تراشیده نمی شود، اما موهایی که در جلوی خط برش رشد می کنند باید کوتاه شوند. برای اکثر بیماران از برش تاجی استفاده می شود. از یک الگوی مانند هدفون پیروی می کند که از گوش شروع می شود و از پیشانی به سمت بالا و سمت دیگر سر پایین می رود. این برش به خوبی پشت خط مو ایجاد می شود تا جای زخم قابل مشاهده نباشد.

اگر موهای شما بلند است یا عقب می‌رود، می‌توانید برش را فقط در خط مو قرار دهید تا از رشد بیشتر روی پیشانی جلوگیری کنید. در بیمارانی که کچل هستند یا موهای خود را از دست می دهند، گاهی اوقات برشی در وسط سر که از الگوی طبیعی استخوان های جمجمه پیروی می کند توصیه می شود. با پوشاندن پیشانی با مو، این زخم ها اغلب نامرئی می شوند. گاهی اوقات برای پنهان کردن جای زخم در بیماران مرد که مدل موی آن ها برای پوشاندن برش مناسب نیست، برنامه ریزی خاصی لازم است.

کلام آخر

سعی کنید برای انجام این روش بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین برای آشنا شدن با هزینه لیفت صورت در زعفرانیه به سایت مربوطه مراجعه فرمایید.

سه شنبه 10 مرداد 1402  12:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها