0

پایان ادابازی اپوزیسیون

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 22813
محل سکونت : کرمانشاه

پایان ادابازی اپوزیسیون

پایان ادابازی اپوزیسیون

پایان ادابازی اپوزیسیون؛ دیدار مصی علی‌نژاد با نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل

مصی علی‌نژاد با گیلعاد آردان نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مصی علی‌نژاد از عناصر فعّال ضدایرانی در خارج از کشور که همراه با رضا پهلوی و برخی دیگر ضمن تلاشهای ضدایرانی خود همواره کمپین‌هایی را برای تشدید تحریم علیه ایران و حتی مشروع‌سازی اقدام نظامی علیه کشور راه‌اندازی کرده‌اند این بار با گیلعاد آردان نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل دیدار کرده است!

بیشتر بخوانید
  • افشاگری جدید خبرنگار BBC؛ خطر محکومیت و ابطال مجوز اینترنشنال جدی است

نماینده رژیم صهیونیستی نوشته است که از مصی علی نژاد و امثال او حمایت می‌کند. پیش‌تر بارها گفته می‌شد که صهیونیست‌ها یکی از فعالان و حامیان اصلی پشت‌پرده اقدامات ضدایرانی امثال مصی علی نژاد و حامد اسماعیلیون و رضا پهلوی و... هستند اما معمولاً این موضوع به‌دلیل ننگ بزرگی که در مضمون خود دارد، توسط آنان یا مسکوت گذاشته و یا انکار می‌شد.

اما چند صباحی است با افول آشوبها در ایران و از سوی دیگر سرخوردگی و بازگشت بسیاری از کشورها به روال معمول دیپلماسی خود با کشورمان، ظاهراً این اپوزیسیون چاره‌ای جز آشکار ساختن ارتباطات ویژه خود با صهیونیستها نداشته است.

ایران اینترنشنال، تلویزیون تریبون تجزیه‌طلبان ایرانی نیز اخیراً با گفتگویی با نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی این تغییر کارفرمای اصلی خود به رژیم اسراییل را عملاً اعلام کرده بود!

پایان ادابازی اپوزیسیون

شنبه 20 اسفند 1401  9:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها