0

بامدیرانی که در مناسبت های انقلابی، ملی ،مذهبی و یوم اله حضور کمرنگ دارند باید برخورد قاطع گردد

 
3782244877
3782244877

بامدیرانی که در مناسبت های انقلابی، ملی ،مذهبی و یوم اله حضور کمرنگ دارند باید برخورد قاطع گردد

جهاندار سالاری رئیس جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی استان کردستان  اظهار داشت    در عرصه  مبارزه با مفاسد اداری و قانونی علل الخصوص رانت و رشوه خواری جهت جلوگیری از هرگونه تخلف و دور زدن قانون در ادارات و در بین مسئولان که ایجاد گردید را نقش مردم در گام دوم انقلاب برشمرد که مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی)روی آن تاکید فرموده اند ومبارزه بامفاسد و بی عدالتی با روحیه ی انقلابی،  یکی از شاخص های این بیانیه ی مهم و نقشه راه ما می‌باشد.

 به گزارش جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی استان کردستان کردستان ، جهاندار سالاری اظهار داشت : با روی کار آمدن دولت مردمی و انقلابی سیزدهم ، فساد و رشوه خواری در بین ادارات و مسئولان کاهش چشمگیری را داشته است . 

 وی افزود : بعضی از ادارات در ایام الله های مختلف همانند ۲۲ بهمن ،۹دی و مناسبت های انقلابی ،مذهبی و ملی   در واقع برای نشان دادن چهره واقعی و  در شأن نظام و حضور پای به پای مردم  کم میگذارند  باید به این مدیران گوشزد کرد که حضور خود را  در بین مردم پر رنگتر کنند زیرا که به همین موضوع در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی رهبر معظم انقلاب  دستور رسیدگی و  تأکید شده است.

مسئول مبارزه بامفاسد اداری و قانونی استان کردستان بیان کرد : ما به عنوان  نیروهای انقلابی آتش به اختیار جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی و از طرف تشکل های انقلابی ازریاست  مجلس شورای اسلامی و مجمع نمایندگان درخواست نمودیم که در زمینه عفاف و حجاب قانون مطلوب و درستی طبق قانون اساسی  طرح و تصویب گردد  و به آن عمل شود . 

سالاری خاطر نشان کرد  : روزهایی یوم الله  همچون ۲۲ بهمن مشعلی هستند که از نظر جریان باطل باید خاموش شوند ، اما جریانی باطلی که در مقابل این ملت و این انقلاب قرار دارد ، این مشعلها را بر نمی تابد .

از برادر دلسوز انقلابی حاج محمود الله مرادی دبیر محترم ستاد امر به معروف و نهی از منکراستان کردستان کمال تشکر را برای ایجاد شورا های امربه معروف ادارات ، وایجاد تشکل های مختلف درعرصه های بیانیه ی گام دوم انقلاب ودر بحث عفاف و حجاب و همچنین استفاده از نخبه های جوان انقلابی در ستاد امر به معروف کردستان و ارتباط   موثر بین مردم و امربه معروف را به وجود آورده  واین امر  باعث ایجاد روحیه ی مطالبه گری ،جهادی وانقلابی بین جوانان و مردم گردیده است را باید تشکر نمائیم  و اینگونه مدیران انقلابی را باید بعنوان مدیران دلسوز ولایتمدار شناخت و همچنین جای تقدیر دارد اقدام انقلابی  آقای دکتر زارعی کوشا استاندار جوان اولین دولت گام دوم انقلابی استان کردستان که از مسولین و مدیرانی که تراز گام دوم انقلاب نمی‌توانند خدمتگذار مردم باشند خواست که خود کنار بروند تا عرصه خدمت به مردم ولایتمدار کردستان بیشتر شود.

جهاندارسالاری درادامه افزود : از تلاش های نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج ، نیروهای انتظامی ،امنیتی و اطلاعاتی که در اغتشاشات در کنار نظام و ولایت دلسوزانه مقاومت نمودند و حافظان امنیت بودند هم تشکر نمود و از طرف نیروهای انقلابی اظهار نمود که دست همه ی این بزرگواران را می‌بوسم .
 جهاندار سالاری رئیس تشکل احیاگری مبارزه با مفاسد اداری و قانونی جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی اظهار داشت  جهت جلوگیری از تضیع حق و رانت خواری باید حامی  ولایت فقیه و ادامه دهنده راه شهدا و حاج قاسم عزیز  باشیم

متاسفانه مسئولینی را داریم که هیچگونه دید مثبتی از حضور مردم در تمامی صحنه و پشتیبانی های خود از نظام را ندارند که ما ازحضور مردم انقلابی وهمیشه در صحنه ولایتمدار  حامی جمهوری اسلامی ایران که همیشه در کنار ولایت و نظام بوده وهستند   تقدیر و تشکر میکنیم.

روزهایی  چون ۲۲ بهمن و مراسمات ملی مذهبی وانقلابی  مشعلی هستند که از نظر جریان باطل باید خاموش شوند، گفتند: جریان باطلی که در مقابل این ملت و این انقلاب قرار دارد، این مشعلها را بر نمی‌تابد.

لازم به ذکر است که باید بعضی مدیران کل خود تصمیم گیرنده باشند و باید حضور ونقش مدیران ومسولان در مناسبت های ملی مذهبی پررنگ تر شود و با مدیرانی که در مراسمات یوم الله حضور ندارند باید برخوردجدی کرد،تا تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی صورت پذیرد و زمینه ظهور منجی عالم بشریت آماده ایجاد دولت اسلامی شود ، انشالله

چهارشنبه 3 اسفند 1401  10:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها