0

نکات مهم رابطه زناشویی

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 22670
محل سکونت : کرمانشاه

نکات مهم رابطه زناشویی

 

زناشویی | نکات مهم رابطه زناشویی

نقطه جذب زنان از دید مردان کدام است؟ | دانستنی های مفید زناشویی

جالب است بدانید در رابطه زناشویی آقایان زنانی را جذاب می دانند که صورتش شبیه والدینش باشد و یا حس و خاطره ای خوب را برایش تداعی کند.

نقطه جذب زنان از دید مردان کدام است؟ | دانستنی های مفید زناشویی

مردان در رابطه زناشویی به دنبال کدام زنان هستند؟  مغز مردان جذابیت زنانه را چطور تعریف می کند؟ زیبایی تعریف های متفاوتی دارد و در معیار آن در مکان های جغرافیایی متفاوت است و در طول زمان تغییر می کند . بسیاری از زنان برای جذاب و زیبا به نظر رسیدن دست به تغییراتی در چهره خود می زنند تا زیبایی چهره خود را چندین برابر سازند . آیا می دانید معیار زیبایی از نظر مردان در رابطه زناشویی چیست و نقطه جذابیت چهره زنانه در ذهن مردان کدام است . این بخش از ویکی گردی را مطالعه کنید تا به جواب سوالات خود درباره زن جذاب در زندگی زناشویی برسید.

  • نباید های بزرگ در رابطه عاشقانه با همسر | نکات اصلی رابطه زناشویی

جذاب ترین چیز در صورت یک زن چیست؟

چهره های ساده و بدون چربی

جذاب ترین ویژگی زنان از نظر مردان سادگی صورت آنهاست . این معیار تقریبا در همه جای جهان یکسان است و مردان تمایل بیشتری به زنان ساده دارند. پژوهشگران برای درک بهتر این موضوع 169 مرد را از جنوب فرانسه انتخاب کردند و چهره ی زنان را به طور تصادفی در صفحه ی نمایش نشان دادندو از مردان خواستند به این چهره ها نمره دهند .

 

از نزدیک شدن به همسر، همیناست که میگم! 

  • نقطه جذب زنان از دید مردان کدام است؟ | دانستنی های مفید زناشویی

    نقطه جذب زنان از دید مردان کدام است؟ | دانستنی های مفید زناشویی
  • +با این روش هایی که می گم می تونی سه سوته خط چشم بکشی + فیلم آموزشی
  • +به هیچ وجه این رفتار همسرت رو تحمل نکن | نکاتی مهم در زناشویی که باید بدانید
  • +روشی ساده و سریع برای پرپشت شدن مژه | 3 روز مژه هاتو پرپشت کن! + آموزش

این تحقیقات ثابت نمود مردان به چهره های بدون چربی تمایل بیشتری دارند زیرا صورت های بی چربی معمولا ساده هستند، بافت صاف و چین و چروک کم دارند و همراه با خطوط کانتوری نرم هستند .

مغز انسان به سمت محرک های ساده گرایش دارد و پردازش چنین صورتی در مغز آسان است. بی چربی بودن چهره می تواند بین 10 تا 15 درصد تنوع در جذابیت را توجیه کند و عرصه را برای دیگر فاکتورهای بیولوژیکی، فرهنگی و فردی که از نظر مردان مهم است باز کند.

جذاب ترین ویژگی زنان از نگاه مردان

زنان خوش اندام

بر خلاف تصورات برخی؛ مردان زنااغر را نمی پسندند بلکه مردان شیفته انحناء، پیچ و خمها و قوسهای ظریف اندام زنان میباشند.

زنان با پوست سبزه

 

مردان پوست تیره و سبزه را بیشتر از پوست رنگ پریده و سفید می پسندند.

از نظر مردان زن جذاب چطور زنیست؟

زنان جوان

مردان ترجیح میدهند با زنی باشند که سنش 2 سال کمتر از آنان باشد. هر اندازه سن مردان افزایش می یابد همسر (جفت) جوانتر و کم سن و سالتر را ترجیح میدهند!

صورت هایی شبیه والدین

اغلب ما جذب صورت هایی می شویم که شبیه پدر یا مادرمان است و به این خاطر که آنها نخستین حامیان و مراقبان ما بوده اند و ما دوستشان داریم.

این رفتار آقایان قطعا خانم ها را عصبانی می کند!! 

ویژگی های بارز یک زن جذاب برای آقایان

آراستگی ظاهری

 

اگر می خواهید از دید مردان یک زن جذاب باشید بهتر است به ظاهر خود و لباس هایتان بیشتر اهمیت بدهید زیرا اکثر مردان کلی نگر هستند و به جزئیات توجهی ندارند و لباس هایتان آن ها را بیشتر از چهره تان جذب می کند . بنابراین سعی کنید در لباس هایتان بیشتر از رنگ ها شاداب و طرح ها متفاوت استفاده کنید تا زیبا تر به نظر برسید.

آرایش ملایم

مردان همیشه زنانی را دوست دارند که چهره طبیعی دارند و آرایش کمی می کنند . پس توجه داشته باشد که در آراستگی ظاهر زیاده روی نکنید و آرایش های زیاد و تند و زننده نداشته باشید.

مردان چه خصوصیاتی را در زنان جذاب می دانند؟

خنده روبودن

زنان محبوب، خنده رو هستند زیرا همه ی مردان دوست دارند بتوانند یک زن را بخندانند و هر مردی وقتی بتواند زنی را بخنداند، احساس می کند فرد فوق العاده ای است .

چهره های معمولی

 

بسیاری از مردان اعتقاد دارند چهره های معمولی با ویژگی های متوسط جذاب تر از صورت های خاص هستند. تحقیقی که روی صورت های مختلف انجام شد نشان داد که بیشتر مردم صورت های عادی را بیشتر دوست دارند. به این خاطر که ترکیبی از ژن های مختلف هستند.

این اخلاق خانم ها مثل سم تو رابطست! 

چهره های آشنا

همیشه ژنتیک در جلب توجه افراد نقش ندارد. چهره ای برای مردان جذاب و دوست داشتنی است که حس یا خاطره ای خوب را برایشان تداعی کنند . این چهره ها که برای برخی از افراد آشنا و دوست داشتنی هستند ممکن است از نظر برخی دیگر کاملا معمولی باشند.

یک شنبه 4 دی 1401  7:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها