0

معلم ،پایه ریز تمدن نوین اسلامی

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 22117
محل سکونت : کرمانشاه

معلم ،پایه ریز تمدن نوین اسلامی

  •  آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۹   
  •  یکشنبه / ۲۲ آبان ۱۴۰۱ / ۱۹:۱۷
  •  دسته‌بندی: لرستان
  •  کد خبر: 1401082215414
  •  خبرنگار : 50176

معاون سیاسی فراجا مطرح کرد:

معلم؛ پایه‌ریز تمدن نوین اسلامی

معلم؛ پایه‌ریز تمدن نوین اسلامی

ایسنا/لرستان معاون سیاسی فراجا گفت: فضای سایبر و مجازی با دروغ پردازی و فرافکنی به دنبال مدیریت ادراک نوجوانان و جوانان کشور است.

سردار کریمی در همایش جهاد تبیین که با حضور انبوه فرهنگیان، تشکل‌های انقلابی آموزش و پرورش، جمعی از بسیجیان و معاون سیاسی فراجا در حسینیه ثارالله خرم آباد برگزار شد، با تشریح و تبیین برخی از وقایع دوران انقلاب اسلامی بیان کرد: اگر در دنیا روشنی و زیبایی نباشد کسی تاریکی و زشتی را درک نخواهد کرد.

وی ادامه داد: برخی ناهنجاری‌ها و حوادثی که در کشور هم رخ می دهد موجب تقویت و مستحکم تر شدن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌شود.

کریمی با بیان اینکه دشمن به دنبال جنگ ترکیبی در کشور است و جهاد تبیین نقطه مقابل این جنگ است، افزود: دشمن در جنگ ترکیبی پنج راهبرد را  پیگیری می‌کند.

وی راهبرد اول دشمن در جنگ ترکیبی را جاسوس پروری دانست و اضافه کرد: راهبرد دوم دشمن جنگ اقتصادی با ابزار تحریم است تا معیشت مردم را  مختل کند.

سخنران همایش جهاد تببین خرم آباد، جنگ امنیتی و نظامی را رویکرد دیگر دانست که دشمن با رعب و تهدید مردم بی‌ثباتی را درجامعه پیاده‌سازی کند و در جنگ فرهنگی با ابزار رسانه‌ای به دنبال تغییر در سبک زندگی و دین مردم است.

معاون سیاسی فراجا پنجمین راهبرد دشمن در جنگ ترکیبی را فضای سایبر و مجازی دانست که با دروغ پردازی و فرافکنی به دنبال مدیریت ادراک نوجوانان و جوانان کشور است.

کریمی با اعلام اینکه باید در مقابل همه راهبردهای دشمن برنامه‌ریزی کنیم، گفت: فرهنگیان در این زمینه نقش مهمی دارند و با تبیین واقعیات جامع و امیدآفرینی در بین جوانان پایه ریز تمدن نوین اسلامی باشند.

حجت اله کلانتری نماینده تشکل‌های انقلابی نیز در این مراسم گفت: استکبار در ۲۰۰ سال گذشته دنبال چپاول و غارت ثروت ایران بوده است.

وی افزود: در چهل سال گذشته دشمن با دسیسه‌هایی چون کودتا، حملات نظامی، تحریم و ... دنبال براندازی بوده که با استقامت و بصیرت ملت و جبهه مقاومت روز به روز آمریکا و غرب رو به افول هست.

یک شنبه 22 آبان 1401  8:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها