0

شیوه ضد انقلاب در تهدید سلبریتی‌ها

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 24986
محل سکونت : اصفهان

شیوه ضد انقلاب در تهدید سلبریتی‌ها

شیوه ضد انقلاب در تهدید سلبریتی‌ها/ اعتراف «منوتو»: خیلی از هنرمندان واکنشی به اتفاقات اخیر نشان ندادند+فیلم

مادامیکه اینچنین رسانه‌هایی در مواقعی به دروغ انسان را آزاد می‌نامند و ادعا می‌کنند که نباید هیچ کسی را بخاطر عقیده‌اش مورد مواخذه قرار داد لیکن خودشان الان به صورتی کاملا بی‌پرده با ذکر نام به تهدید هنرمندان و سلبریتی‌ها می‌پردازند.

شیوه ضد انقلاب در تهدید سلبریتی‌ها/ اعتراف «منوتو»: خیلی از هنرمندان واکنشی به اتفاقات اخیر نشان ندادند+فیلم

خبرگزاری فارس ـ گروه هنر و رسانه: اینکه رسانه‌های معاند و البته به غایت سطح پایینی چون شبکه «من و تو» تمام امکانات خود را صرف دشمنی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تمامیت ارضی کشور کرده‌اند بر کسی پوشیده نیست اما اینکه شیوه یک رسانه می‌تواند تا چه اندازه ماکیاولیستی باشد و هدف را با تمام وجود قربانی وسیله کند، نشان می‌دهد که روش «شعبان بی مخ» همچنان ادامه دارد.

در یکی از برنامه‌های جدید این شبکه معلوم‌الحال مجری می‌گوید: «از همصدایی هنرمندها گفتیم اما این را هم بگوییم که هنوز چهره‌هایی هستند که خیلی هم شناخته شده هستند ولی سکوت کرده‌اند و هیچ واکنشی نشان نداده‌اند، افرادی مثل «رامبد جوان» «احسان علیخانی» «هومن حاجی عبدالهی» «علی پروین» «امیر قلعه نویی» «سالار عقیلی» «بهاره رهنما» «بهنوش بختیاری» و خیلی‌های دیگر. الان وقتش است که سکوتتان را بشکنید و تمام قد حمایت کنید از مردمی که دارند برای «آزادی‌شان» و «آزادی‌تان!!!» فریاد می‌زنند و یک دنیا هم با آن‌ها همصدا  شده ولی شما هنوز در خوابید!»

شیوه ضد انقلاب در تهدید سلبریتی‌ها

همیشه این واقعیت وجود دارد که بدی و هیاهو و زشتی نمود بیشتری دارد. حتما و قطعا سر و صدای عده‌ای سلبریتی در فضای مجازی که به تحریک جوانان و نوجوانان می‌پردازند، نمود بیشتری نسبت به سهم قابل توجهی از سلبریتی‌ها و هنرمندان و اهالی فرهنگ و رسانه دارد که با عقلانگی و به دور از احساسات زودگذر، به مسائلی که باعث ناآرامی می‌شود دامن نمی‌زنند زیرا به درستی می‌دانند که این روش به هیچ عنوان شیوه درست و کارای مواجهه با مشکلات و بعضا نارضایتی‌ها نبوده و نخواهد بود. 

اگر خوب به رخدادهای چند روز اخیر توجه کنیم درمی‌یابیم که تا اینجای کار جز مرگ مشکوک چند نفر و میلیاردها میلیارد خسارت مالی و تخریب اماکن عمومی و ایجاد مشکل در آمد و شد و امور روزمره مردم و امور اداری خروجی قابل قبولی بدست نیامده است. بخصوص در این عصر که عصر گفتمان است و می‌شود مسائل را با دریافت آرا و نظرات همدیگر به سادگی حل و فصل کرد، بهره از شیوه‌های خشونت‌آمیز و آشوب‌طلبانه، راهی جز تباهی در پی نخواهد داشت.

در این میان رسانه‌های معاند اما به شدت خوشحال و مسرورند از این اغتشاشاتی که آن‌ها از دور نظاره‌گر و تحریک کننده هستند و از نزدیک این جوانان و نوجوانان هستند که بهای نارفیقی این جماعت را می‌پردازند. حالا کار به جایی رسیده که «منوتو» می‌آید و در یکی از برنامه‌هایش به عدم حضور اکثریت سلبریتی‌ها در حمایت از اغتشاشات اعتراف می‌کند که البته این اعتراف با پس زمینه و امید به همراه کردن اکثریت هنرمندان و سلبریتی‌هاییست که تن به وطن فروشی و اغتشاشات نداده‌اند.

مادامیکه اینچنین رسانه‌هایی در مواقعی به دروغ انسان را آزاد و مخیر می‌نامند و ادعا می‌کنند که نباید هیچ کسی را بخاطر عقیده و واکنش یا عدم واکنش‌های شخصی‌اش مورد مواخذه قرار داد لیکن خودشان الان به صورتی کاملا بی‌پرده با ذکر نام به تهدید هنرمندان و سلبریتی‌ها می‌پردازند و هدف اصلی‌شان این است که یا آن‌ها را به زور و تهدید به راه خود بیاورند یا اغتشاشگران و معاندین را بیشتر متوجه این اکثریت کنند و برای آن‌ها شرایط و فضایی ناامن ایجاد کنند تا به مقصود اصلی خود یعنی همان آشوب و تجزیه و ویرانی وطنی بیانجامد که خون‌ها نثارش شده است.

هرچند این فعالیت‌ها و برنامه‌ها تداوم داشته باشد، به لطف امام عصر (عج) و سکان‌داری داهیانه رهبر انقلاب، میهنمان با سربلندی از این شرایط هم عبور خواهد کرد و ایران سربلند ایران اسلامی به راه خود ادامه خواهد داد و همچنان سرمشق کشورهای خواهان آزادی و برابری خواهد بود.

سه شنبه 3 آبان 1401  4:56 PM
تشکرات از این پست
mohammadsajjadjamali
mohammadsajjadjamali
کاربر جدید
تاریخ عضویت : شهریور 1401 
تعداد پست ها : 17
محل سکونت : البرز

پاسخ به:شیوه ضد انقلاب در تهدید سلبریتی‌ها

خدمات آذین پاک البرز

نظافت شرکت ، منزل و راه پله آذین پاک البرز در کرج :

 شرکت خدماتی نظافتی آذین پاک با دارا بودن کادر مجرب آقا و خانم منزل یا محل کار شما را به بهترین نحو نظافت می کند. نکته حائز اهمیت گارانتی خدمات نظافت است، به گونه ای که اگر از کار نظافت راضی نباشید یک نیروی خدماتی دیگر اعزام می شود که در صورت تایید کم کاری نیروی قبلی توسط ایشان، بدون اخذ هزینه اضافه، محل مورد نظر مجددا نظافت می شود.
https://azinpakalborz.com/services/
https://azinpakalborz.com/

سه شنبه 3 آبان 1401  9:28 PM
تشکرات از این پست
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 22117
محل سکونت : کرمانشاه

پاسخ به:شیوه ضد انقلاب در تهدید سلبریتی‌ها

دشمن ، دشمن است از هر راه و شیوه ای وارد می شود که به هدفش برسد . این بصیرت افراد است که گول دشمن نخورد .

چهارشنبه 11 آبان 1401  12:39 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها