0

حمایت ویژه از صنعت فرش دست باف فیروزآباد

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25040
محل سکونت : اصفهان

حمایت ویژه از صنعت فرش دست باف فیروزآباد

معاون استاندار فارس تاکید کرد:

حمایت ویژه از صنعت فرش دست باف فیروزآباد

حمایت ویژه از صنعت فرش دست باف فیروزآباد

شیراز - معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس گفت:صنعت فرش پتانسیل‌های بسیار بالایی در عرصه تولید، اشتغالزایی، ارزآوری و سرمایه گذاری دارد به همین دلیل نیازمند توجه ویژه است.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد فرخ زاده در ششمین جلسه پنجره واحد رفع موانع پروژه‌های گردشگری استانداری فارس از تسهیلگری برای رونق فرش دستباف فیروزآباد خبر داد و بیان کرد: فرش دستباف ایرانی در سراسر جهان به زیبایی و کیفیت شهرت دارد و در این میان فرشی که در استان فارس بافته می‌شود، جزو نفیس‌ترین فرش‌های ایرانی محسوب می‌شود.

رئیس کارگروه صنایع دستی و فرش فارس افزود: صنعت فرش پتانسیل‌های بسیار بالایی در عرصه تولید، اشتغالزایی، ارزآوری و سرمایه گذاری دارد لذا لازم است به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.

وی حمایت ویژه از دست بافته‌های بی نظیر عشایری و شهری استان و بافندگان فرش دست‌باف را برای توسعه و رونق این بخش بسیار مهم قلمداد و اضافه کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا و افزایش شدید قیمت مواد اولیه، شرایط پیچیده‌ای برای تولید و صادرات فرش دستباف به وجود آمد که برای قالیبافان ادامه کار مقرون به صرفه نیست لذا متأسفانه یکی پس از دیگری از چرخه تولید خارج می‌شوند.

کد خبر 5614981

سه شنبه 3 آبان 1401  4:48 PM
تشکرات از این پست
mohammadsajjadjamali
mohammadsajjadjamali
کاربر جدید
تاریخ عضویت : شهریور 1401 
تعداد پست ها : 17
محل سکونت : البرز

پاسخ به:حمایت ویژه از صنعت فرش دست باف فیروزآباد

خدمات آذین پاک البرز

نظافت شرکت ، منزل و راه پله آذین پاک البرز در کرج :

 شرکت خدماتی نظافتی آذین پاک با دارا بودن کادر مجرب آقا و خانم منزل یا محل کار شما را به بهترین نحو نظافت می کند. نکته حائز اهمیت گارانتی خدمات نظافت است، به گونه ای که اگر از کار نظافت راضی نباشید یک نیروی خدماتی دیگر اعزام می شود که در صورت تایید کم کاری نیروی قبلی توسط ایشان، بدون اخذ هزینه اضافه، محل مورد نظر مجددا نظافت می شود.
https://azinpakalborz.com/services/
https://azinpakalborz.com/

سه شنبه 3 آبان 1401  9:28 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها