0

چیزی درباره ترسناک ترین قبرستان های جهان می دونید؟

 
arezoo
arezoo
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مهر 1391 
تعداد پست ها : 3

چیزی درباره ترسناک ترین قبرستان های جهان می دونید؟

همیشه برام  خوندن داستان های ترسناک و دیدن عکس های از مکان های ترسناک جذاب بوده. اگ شمام مثل من هستید قطعا برانتون جالبه که بدونید وحشتناک ترین و ترسناک ترین قبرستان های دنیا کجا هستند؟ 

  • قبرستان اولد گری در ناکس ویل

گفته شده که این قبرستان را روحی سیاه تسخیر کرده است. این روح سیاه در بین مردم با نام «بلک آگی» شناخته می شود. مدت هاست که دیده شده بلک آگی در میان قبرها به دنبال چیزی نا معلوم می گردد.

  • قبرستان رِد اَش در کَری ویل

یکی از ترسناک ترین قبرستان های دنیا در کَری ویل واقع شده است. خبرهای حاکی از آنند که موجودی 8 فوتی با بدنی ترکیبی از انسان و بز این قبرستان را تسخیر کرده است. این خبر بارها و بارها از زبان چندین نفر شنیده شده و هر بار توصیفات به یک شکل بوده اند. ستاره پنج ضلعی هم بر سر این موجود دیده می شود. این قبرستان با وجود چنین موجودی واقعا ترسناک است.

  • قبرستان گرین وود در چاتانوگا
  • روزگاری خانواده ای بسیار ثروتمند در زمین های این دریاچه که درست رو به روی قبرستان قرار دارد زندگی می کردند. پس از اینکه زن این خانواده مریض شده و مجبور به استفاده از ویلچیر شد همسرش عاشق زن دیگری شد. در یکی از شب های سرد و تاریک زمستانی، مرد همسرش را با ویلچیر به درون آب های دریاچه می اندازد تا غرق شود. گفته شده که روح این خانم زمین های اطراف دریاچه را تسخیر کرده و رد ویلچیرش در این قسمت ها دیده شده است. حتی تصور همیچن قبرستانی وحشتناک است.
  • قبرستان ملی مک گاووک در فراکلین

بزرگ ترین قبرستان ملی که در جنوب تنسی قرار دارد، مک گاووک است که در مزرعه کارنتون واقع شده است. این قبرستان شامل گور ژنرال ها و مردانی می شود که در این زمین ها جان خود را از دست داده اند. این گورستان توسط روح این جنگجوها تسخیر شده. البته گفته می شود که خانه موجود در این مزرعه هم توسط روح زنی که در آن کار می کرده تسخیر شده. حالا روح این زن تا ابد خانه را جارو خواهد کرد! اگر یک درصد از ماجراهای شنیده شده درباره این گورستان حقیقت داشته باشد؛ واقعا ترسناک ترین قبرستان دنیاست.

شنبه 19 شهریور 1401  9:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها