0

چند ویژگی مردانه که زنان عاشق آن هستند

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 22670
محل سکونت : کرمانشاه

چند ویژگی مردانه که زنان عاشق آن هستند

 

 

چند ویژگی مردانه که زنان عاشق آن هستند

بسیاری از ما می دانیم که مردان و زنان متفاوت فکر می کنند، اما آن را درک نمی کنیم.

تاریخ: ۲۷/مرداد/۰۱ ساعت ۱۳:۱۰ | بازار جهانی شناسه خبر: ۱۳۴۴۸۳ منبع: growthlodge

ویژگی مردانه که زنان عاشق آن هستند

 

بسیاری از ما می دانیم که مردان و زنان متفاوت فکر می کنند، اما آن را درک نمی کنیم. وقتی عاشق میشوید، فراموش میکنید که چه چیزی جذاب است و چه چیزی نه ، بهمین خاطر کارهای اشتباهی انجام میدهید.

این ۹ ویژگی ارزشمند را که بیشتر زنان برای تغییر جهت خود جذاب می دانند را به خاطر بسپارید.

 

قدرت درونی

وقتی بخاطر اشتباهاتتان همه را مقصر می بینید ، یعنی قدرت درونی ندارید. یک مرد قدرتمند مشکلاتش را حل میکند و مسئولیت اشتباهاتش را میپذیرد. مردی که مشکلات زندگیش را به  شرایط جامعه ، مردم، دولت یا نظام  ربط نمی دهد، مردی قوی است. وقتی مسئولیت کامل زندگیتان را به عهده می‌گیرید، یعنی کنترل زندگیتان در دست خودتان است. مردی که می‌داند چقدر قدرتمند است، مشکلات زندگی‌اش را مثل چالشی می‌بیند که از آن لذت می‌برد.

احساس امنیت

دختران عاشق احساس امنیت هستند و به آن نیاز دارند. آنها می خواهند در حضور شما احساس امنیت کنند. اگر وقتی در کنار شماست احساس راحتی و آرامش کند ، دوست دارد بیشتر در کنار شما باشد. مردی که می تواند آرامش و خونسردی خودش را حتی در موقعیت های استرس زا حفظ کند، فوق العاده جذاب و بالغ است.

 

علاقه زنان به بازوی مردان

علاقه زنان به بازوی مردان

 

دنبال کردن اهداف

شما باید مردی باشید که برنامه هایش را دنبال می کند. هدفمند بودن زنان را جذب می‌کند ، زیرا یک مرد با انگیزه برای آنها جذابیت دارد. هدف داشتن در زندگی شخصی‌تان نیز بسیار مفید است.

وقتی عادات غذایی سالم ، نظم ، انضباط و غیره را جایگزین عادت های قبلی میکنید، احساس خوبی نسبت به زندگیتان پیدا میکنید و یک شریک بهتر، یک دوست بهتر و به طور کلی فرد بهتری می شوید و به زندگی ای که دارید افتخار خواهید کرد.

 

ارتباط مستقیم و خوب

وقتی از چیزی عصبانی هستید و میخواهید آن را به همسرتان بگویید باید یاد بگیرید که اول آرام شوید، بعد آن را مطرح کنید. نه اینکه خونسردی خودتان را از دست بدهید، فریاد بزنید و توهین کنید. البته گفتنش آسان تر از انجام دادن آن است. اما وقتی آن را یاد بگیرید براحتی میتوانید احساساتتان را درمشاجرات کنترل کنید. حفظ خونسردی، نشانه مهم بلوغ عاطفی است.

سازگاری

زنان مردانی را دوست دارند که همیشه برای چیزی تلاش می کنند. منظور این نیست که آنها هیچوقت از هیچ چیز راضی نیستند، نکته اینجاست که یک خانم در کنار مردی که بدنبال رشد و پیشترفت است، احساس امنیت بیشتری می کند.

 

جملاتی که زنان را دیوانه میکند

جملاتی که زنان را دیوانه میکند

 

مراقبت از خود

وقتی کسی غذای سالم میخورد ، ورزش می کند و بهداشت را رعایت می کند، یعنی به خودش احترام میگذارد. زمانی که هیچ توجه یا اهمیتی به سلامتی و ظاهر خود ندهید، برای هیچ کس جذابیتی ندارید. چیزهای اساسی مانند دوش گرفتن منظم، نخ دندان کشیدن، مسواک زدن ، کوتاه کردن منظم مو ، تمیز کردن گوش و غیره، در نحوه رفتار زنان با شما تاثیر میگذارد.

شنبه 29 مرداد 1401  12:07 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها