0

طراحی سایت اختصاصی چیست؟ مزایای ساخت سایت اختصاصی

 
farhad25
farhad25
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : آذر 1400 
تعداد پست ها : 42

طراحی سایت اختصاصی چیست؟ مزایای ساخت سایت اختصاصی

همانطور که از نام آن پیداست، طراحی وب سایت اختصاصی هم از نظر گرافیکی و هم در اجرا به نیاز مشتری بستگی دارد. نکته اصلی که باید در نظر داشت این است که در پیاده سازی یک وب سایت اختصاصی از cms استفاده نمی شود، یعنی تمام سایت ها از ابتدا فقط برای مشتری پیکربندی شده اند، طراحی سایت اختصاصی چیست؟ نکته بدیهی در نظر گرفتن میزان کار آماده سازی فرم یک است. . سایت. ، نه فقط یک یا دو نفر کار می کنند.
به طور کلی، ایجاد یک وب سایت به این معنی است که کدهایی که وب سایت شما را اجرا می کنند، مختص آن شرکت است و نه هیچ شرکت یا گروه دیگری.
مراحل طراحی سایت سفارشی
طراحی یک وب سایت اختصاصی شامل مراحلی است که باید برای جذب کاربران و مشتریان به وب سایت خود دنبال کنید.
در جلسه مشاوره، نیازها و اهداف سایت کارفرما بررسی شده و امکانات خاص و برآورد هزینه طراحی سایت ارائه می شود. نوشتن پروپوزال یا طرح پیشنهادی در طراحی حرفه ای وب ضروری است.
پس از تایید کارفرما، قرارداد سایت با مشتری مورد نظر منعقد می شود و طراحی گرافیکی قالب سایت آغاز می شود.
پس از اصلاح و تایید طراحی گرافیکی سایت، برنامه نویسی و کدنویسی سایت بر اساس زبان PHP و بهترین CMS های دنیا مانند وردپرس و جوملا یا فریم ورک لاراول و PHP انجام می شود.
پس از برنامه نویسی، صفحه آرایی و چیدمان محتوا و ورود اطلاعات انجام می شود. سپس بررسی نهایی در واحد کنترل کیفیت وب سایت انجام شده و صفحه بارگذاری می شود.
پس از بررسی سایت توسط کارفرما و انجام اصلاحات سایت، بررسی سایت و آموزش در محل شرکت انجام می شود.
مزایای یک وب سایت اختصاصی
ایجاد یک وب سایت اختصاصی نقش مهمی در جذب افرادی دارد که شما را آنلاین می بینند. ما برخی از مزایای طراحی یک وب سایت اختصاصی را برای شما بیان می کنیم:
ایجاد اعتبار با استفاده از طراحی سفارشی سایت
یک وب سایت شخصی یک راه عالی برای افزایش اعتبار و نشان دادن اعتبار شماست. این به شما این امکان را می دهد که خلاقیت خود را ببینید و از رقبا، پتانسیل وب سایت و موارد دیگر در مقایسه با دیگران متمایز شوید.
ایجاد اعتبار با استفاده از طراحی منحصر به فرد سایت.
در نتیجه شما هویت خود را به دیگران نشان می دهید و در واقع مهارت های طراحی وب سایت شخصی شما مهارت های کاری شما را نشان می دهد که برای کاربران آشکار می شود.
ارتباط آسان
یکی از مهمترین مزایای استفاده از یک وب سایت شخصی این است که نه تنها به شما امکان می دهد با کسانی که معمولاً با آنها رابطه ای ندارید، بلکه با کارفرمایان بالقوه یا مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید. بهترین برای ارتباط با شما از طریق سایت. خواهید دید
ارتباط راحت تر
یک وب سایت شخصی خوب، برند شما را تقویت می کند و فرصت های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. ایجاد یک وب سایت شخصی مواردی را ممکن می کند که فکر می کردید غیرممکن است.
زمان کمتری را با طراحی وب سایت اختصاصی اختصاص دهید
طراحی یک وب سایت شخصی نه تنها باعث صرفه جویی در وقت کارفرمایان با قرار دادن تمام اطلاعات و مخاطبین آنها در یک مکان مناسب می شود، بلکه به شما کمک می کند تا با پاسخ به اکثر سوالات کاربران در زمان خود صرفه جویی کنید. پاسخ داده می شود و لازم نیست همه چیز را پاسخ دهید. و کسانی که با شما تماس می گیرند و کسانی که برای شما ایمیل می فرستند. زیرا این طراحی وب سایت شخصی سازی شده، شناخت کاربر را برای شما آسان تر می کند
امنیت بالا
امنیت وب سایت یکی از مهم ترین مواردی است که هنگام ایجاد وب سایت خود باید به آن فکر کنید. امنیت وب سایت موارد زیادی از جمله امنیت شبکه، امنیت سیستم عامل، امنیت نرم افزار، امنیت سیستم عامل، امنیت سرور و غیره را در بر می گیرد.
امنیت بالاتر
امنیت بالاتر
توجه داشته باشید که همه اینها تاثیر بسیار مهمی بر امنیت سایت دارند، پس باید آنها را جدی بگیرید. هنگام طراحی یک وب سایت سفارشی، راه هایی برای ایمن سازی وب سایت شما وجود دارد.
سرعت بالا
سرعت بارگذاری وب سایت یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در بهینه سازی وب سایت است. همچنین برای کاربران وب سایت مهم است که صفحه ای که بازدید می کنند به سرعت بارگیری شود، بنابراین می توان استدلال کرد که سرعت بارگذاری وب سایت یک عامل مهم است.
سرعت بالا
سرعت بالاتر
امروزه وب مسترها و طراحان به اهمیت سرعت بارگذاری سایت بیش از پیش پی برده اند و می دانند که علاوه بر یک سایت خوب، به روز و بهینه، برای حفظ کاربران فعلی و جذب کاربران جدید، باید سرعت بارگذاری سایت قابل قبولی داشته باشند. که بازدیدکنندگان بتوانند از بازدید خودداری کنند. از سایت کاملا راضی باشید. هنگام طراحی یک وب سایت خاص، کمبود کدهای اضافی باعث می شود که وب سایت سریع تری داشته باشید.
سایر مزایای سایت های ویژه
امنیت این گونه وب سایت ها بسیار بالاست و احتمال هک شدن آنها بسیار کم است.
افزودن امکانات به وب سایت هیچ محدودیتی نخواهد داشت.
طراحی کلی وب سایت متناسب با کسب و کار مشتری خواهد بود.
به این ترتیب شما کنترل 100% روی هر قسمت از وب سایت خواهید داشت.
با افزایش تعداد کاربران و افزایش حجم سایت، اثربخشی سایت کاهش نمی یابد.
طراحی قالب و طراحی سایت انحصاری است و نمی توان آن را در جایی کپی کرد یا برای دیگران استفاده کرد (البته این به اخلاق کاری طراح وب سایت مربوط می شود).
سرعت یک وب سایت شخصی بسیار خوب و بالا خواهد بود زیرا برای یک نفر ایجاد می شود.
به این ترتیب طراحی وب سایت دقیقا مطابق با نیاز، ایده و سلیقه مشتری خواهد بود.

یک شنبه 9 مرداد 1401  4:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها