0

دیزل ژنراتور پرکینز انگلیس

 
amitiss
amitiss
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : بهمن 1400 
تعداد پست ها : 29

دیزل ژنراتور پرکینز انگلیس

دیزل ژنراتور پرکینز در بسیاری از کشورها به عنوان یک برند معتبر جهانی استفاده می شود. نمایندگی دیزل ژنراتور پرکینز به دلیل کیفیت بالا، این برند امروزه به رهبر جهانی تبدیل شده است. هر آنچه که تولید برق شما نیاز داشته باشد، پرکینز راه حل مناسبی را برای شما در هر صنعتی دارد. دیزل ژنراتور پرکینز برای بیش از 800 کاربرد مختلف طراحی شده است.
دیزل ژنراتور ماه نیرو
چرا باید ژنراتور پرکینز را انتخاب کنیم؟
پرکینز یک رهبر جهانی در ژنراتورها است که نیازهای تولید برق بازار را برآورده می کند.
این ژنراتور تمام نیازهای شما را برآورده می کند.
این ژنراتورها کیفیت عالی، قابلیت اطمینان و دوام بالایی دارند.
پرکینز موتورز توسط شبکه جهانی گسترده ای متشکل از 132 توزیع کننده پشتیبانی می شود و پشتیبانی محلی را در بیش از 3500 محل فروش در 184 کشور در سراسر جهان ارائه می دهد.
دیزل ژنراتور 100 کیلووات پرکینز:
دیزل ژنراتور 100 وات پرکینز برای استفاده مداوم مناسب است و انرژی زیادی را برای خانه، محل کار یا کسب و کار شما فراهم می کند. این ژنراتور در 1500 دور در دقیقه کار می کند و با اگزوز بی صدا، شفت عمیق، چیدمان بهینه، روکش سوپاپ عایق و نصب لرزش 4 نقطه ای، وظیفه خود را بی صدا و بهینه انجام می دهد.
این دستگاه مانند دیگر دیزل ژنراتورهای مرکزی قابل تنظیم است. از مسکن گرفته تا مخزن سوخت، می توانید گزینه مناسب را انتخاب کنید! به عنوان یک مزیت اضافه، شما همیشه در گزینه های ارتقای خود انعطاف پذیری دارید.
دیزل ژنراتور پرکینز موتور 4 سیلندر، تهویه مطبوع توربوشارژر، تزریق مستقیم برای افزایش راندمان سوخت، کاهنده حرارت، استارت سریع، حفاظت از نشت رادیاتور، توقف بحرانی، تنظیم ولتاژ خودکار، جلوگیری از زنگ زدگی و غیره.
موتور دیزل پرکینز با تهویه مطبوع مایع و ژنراتور براشلس. به همین دلیل تجهیزات آن بیش از حد گرم نمی شود و جریان پایدار را در تمام شرایط کاری ارائه می دهد.
دیزل ژنراتور پرکینز برای کار در شبکه های دو فاز یا سه فاز به ترتیب با ولتاژ 230 و 400 ولت طراحی شده است. واحدها در محدوده دمایی 25- تا 35+ درجه سانتی گراد پایدار هستند. اگر راه اندازی در حداقل دمای محیط انجام شود، می توان یک بخاری اضافی برای گرم کردن روغن در میل لنگ خریداری کرد.
آیا به دنبال یک دیزل ژنراتور مطمئن و با کیفیت هستید؟ ژنراتور پرکینز ممکن است بهترین گزینه باشد.
تمرین خوب: توسعه و طراحی سیستم های میرایی بر اساس شبیه سازی کامپیوتری پویا.
سیستم های کنترل پیشرفته: یک استراتژی مدیریت سیستم کنترل جامع بر اساس طراحی قابلیت اطمینان.
محیط زیست سبز: ژنتیک دیزل در رابطه با حفظ انرژی و انتشار کم
سطح سر و صدای کم: سیستم اگزوز برای هر کیت سفارشی شده است.
5- عملکرد خوب: عملکرد پایدار، لرزش کم، مصرف سوخت کم، مصرف سوخت کم، عمر طولانی و تعمیر کوتاه و صدای کم.
ژنراتورهای پرکینز
برای بیش از 75 سال، سازندگان پرکینز با ارائه موتورهای دیزلی قدرتمند که هزاران کاربرد مختلف را ارائه می دهند، به کسب و کارها کمک کرده اند. Perkins که به دلیل مهندسی و فناوری پیشرفته خود شناخته شده است، مترادف با موتورهای دیزلی با کارایی بالا است.
گاهی برای کار در محیط های سخت و شرایط سخت به موتور نیاز است و گاهی فقط در مواقع اضطراری از آن استفاده می شود. چه روزانه و چه سالانه، می توانید به این برند جهانی برای ایجاد راه حل های نوآورانه، کارآمد و قابل اعتماد اعتماد کنید.

سه شنبه 4 مرداد 1401  5:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها