0

تعمیرات ژنراتور پرکینز

 
amitiss
amitiss
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : بهمن 1400 
تعداد پست ها : 29

تعمیرات ژنراتور پرکینز

می توان به سادگی دیزل ژنراتور را بازیابی کرد، اما عناصر آنها نادرتر هستند. انواع مدرن اروپایی با پرکینز نسبت به کامینز در مورد بارگیری، نصب، خرابی، مصرف بنزین و آلایندگی کیفیت فوق العاده بالایی دارند. ریستور دیزل ژنراتور پرکینز مانند کامینز دارای دو عنصر الکتریکی و مکانیکی می باشد. صنایع کوپل، شرکت آسان ژنراتور به شما این امکان را می دهد که تابلو برق توربین های دیزل پرکینز خود را با برد دیپسی یا کامپ بسازید.

برای افزایش مشکل قابلیت اطمینان در مورد کارایی و موتور پرکینز 6 سیلندر طول عمر ابزار. و در صورت خرابی، اغلب به سادگی تعمیر می شوند و می توان عناصر آنها را پیدا کرد. موتورهای پرکینز از انرژی 5kva تا 2000kva ساخته می شوند.

بازیابی تابلو برق دیزل ژنراتور پرکینز:

شرکت fg wilson تولید کننده کوپلینگ های مواد با توربین ها و پانل های خود ساخته و تابلوهای مدیریت است. این واحدها دارای محرک های اروپایی یا گاورنر و الکتریکی برای تنظیم دیزل ژنراتور هستند. چنین توربین‌های دیزلی ممکن است بسیار ساده تر از کامینز با ECU کار کند. در نتیجه Perkins FG Wilson هیئت مدیره بسیار پرهزینه است.

با توجه به این موضوع، مشاوران شرکت آسان می توانند مولد بردهای قبلی خود را از مدار خارج کرده و تابلوهای مدیریتی کم هزینه و در دسترس را بر روی آنها نصب کنند.

بخش بازیابی الکتریکی ژنراتور پرکینز:

در این قسمت ابتدا باید تصمیم گرفت که تقصیر کدام نیمه است. اغلب، در توربین‌های دیزلی که فعال نمی‌شوند، رله‌های گجت خراب می‌شوند. پس از آن، سیم کشی و سنسورها را بررسی کنید. برای شروع به صورت دستی، می توانید تغییر تسهیلات را کاهش دهید و آن را شروع کنید و اهرم محرک را به 1500 دور انتقال دهید و مقادیر سنسورها را بررسی کنید.

مطمئن شوید که فشار روغن را فوراً بررسی کنید، آیا فشار روغن کم است، فوراً موتور را خاموش کنید و ابتدا مشکل را تعمیر کنید. سیم کشی را تست کنید تا مطمئن شوید که کاهش یا اکسیده نشده است. سر باتری را تست کنید و با آب جوش ابعاد و کثیفی آن را بردارید. آب و ضد یخ، گازوئیل، روغن و فیلترهای گجت را تست کنید و مطمئن شوید که بیش از 12 ماه از تعویض آنها نگذشته است.

فیلتر روغن را منشا بگیرید و مطمئن شوید که هیچ پیچ یا تراشه آهنی در آن وجود ندارد. هیئت مدیره را تست کنید و آن را جایگزین کنید که آیا خراب است. گاورنر، پیکاپ، محرک و رله های مربوطه را تست کنید.

تعمیرکار ژنراتور پرکینز
اقدامات ایمنی در مخالفت با کوره یا انفجار دیزل ژنراتور پرکینز:

همه سوخت ها، بیشتر روان کننده ها و چند ترکیب خنک کننده قابل اشتعال هستند. مایعات ریخته شده یا ریخته شده قابل اشتعال هستند. جوی که گازهای قابل اشتعال از طریق آن به سیستم مصرف هوا کشیده می شود، این گازها می توانند منجر به افزایش سرعت موتور شوند. و ممکن است منجر به آسیب خصوصی، آسیب اموال یا آسیب موتور شود.

تمام منابع قابل اشتعال شبیه بنزین، روغن و ذرات را از موتور خارج کنید. پارچه های روغنی و هرگونه مواد قابل اشتعال را در ظروف محافظ قرار دهید و دور آن ها را دود نکنید. موتور را در معرض شعله قرار ندهید. محافظ محافظ (چه مجهز) در مخالفت با اگزوز سوزان محافظت می کند. عناصر سیستم روغن یا بنزین را اعم از آسیب دیده یا نشتی بازیابی کنید.

در خطوط لوله یا مخازنی که دارای مواد قابل اشتعال هستند جوش نزنید و در معرض آتش سوزی یا مکان های سوزان قرار نگیرید. سیم کشی باید در شرایط خوب ذخیره شود. اتصالات هر سیم و کابل انرژی را روز به روز تست کنید. تمام اتصالات الکتریکی را پاک کنید و آنها را با گشتاور بسیار مفید سفت کنید و از کابل ها یا سیم های کوچکتر استفاده نکنید. تست فیوزها یا قطع کننده های مدار.

جرقه یا جرقه ممکن است باعث ایجاد شومینه شود. برای تمیز کردن سر ناخن و کابل ها، از آب جوش و کاغذ سنباده صاف استفاده کنید. کرنش‌ها و شیلنگ‌ها باید کمک رضایت‌بخشی داشته باشند تا تحت فشار قرار نگیرند. نشت ممکن است باعث ایجاد کوره شود. فیلترهای روغن و فیلترهای بنزین باید به درستی داخل و محکم شده باشند. همیشه موتور را زودتر از سوخت گیری خاموش کنید.

ترمیم ژنراتور پرکینز، بازیابی دیزل ژنراتور پرکینز، بازیابی ژنراتور برق تهران، آموزش نگهداری دیزل ژنراتور، دیزل ژنراتور pdf، بازیابی دیزل ژنراتور کامینز، تعمیرات دیزل، اطلاعات بازیابی دیزل ژنراتور، ارزش دیزل ژنراتور، ارزش فنی دیزل ژنراتور پرکینز، دیزل ژنراتور دیزل، دیزل ژنراتور مشخصات، چک لیست ارزش دیزل ژنراتور پرکینز دیزل ژنراتور پرکینز، دیزل ژنراتور پرکینز انگلستان، مشاور دیزل ژنراتور پرکینز، مشخصات فنی دیزل ژنراتور پرکینز، ارزش دیزل ژنراتور پرکینز، دیزل ژنراتور پرکینز انگلستان، دیزل ژنراتور پرکینز، کاتالوگ دیزل ژنراتور پرکینز، کاتالوگ دیزل ژنراتور دیزل ژنراتور پرکینز چک لیست ارزش، دیزل ژنراتور پرکینز 50 کاوا، مشخصات فنی موتور پرکینز، کاتالوگ دیزل ژنراتور پرکینز، مشخصات فنی موتور ژنراتور، مشخصات فنی ژنراتور برق، کاتالوگ دیزل ژنراتور، pdf، بازیابی دیزل ژنراتور، تهران، ترمیم ژنراتور برق، دیزل کوچ ، دی تعمیرکار دیزل ژنراتور، دیزل ژنراتور + pdf، تعمیرات دیزل، تعمیرات دیزل ژنراتور، دیزل جی

سه شنبه 28 تیر 1401  8:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها