0

بحران تیم ملی فوتبال انگلیس در جام جهانی از دید لوتار ماتئوس

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

بحران تیم ملی فوتبال انگلیس در جام جهانی از دید لوتار ماتئوس

بحران تیم ملی فوتبال انگلیس در جام جهانی از دید لوتار ماتئوس

بحران تیم ملی فوتبال انگلیس در جام جهانی از دید لوتار ماتئوس

اسطوره فوتبال آلمان ضمن اعلام دو مدعی قهرمانی در جام جهانی از بحران کوچک انگلیس در جام جهانی سخن گفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از بیلد، لوتار ماتئوس، اسطوره بایرن مونیخ و تیم ملی فوتبال آلمان، پیش‌بینی خود را از جام جهانی قطر ارائه کرد. کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال آلمان در مصاحبه خود عنوان کرد تیم‌های ملی فوتبال برزیل و فرانسه شانس اصلی قهرمانی در جام جهانی هستند و از تعداد نفرات زیاد و آماده تیم فرانسه شگفت‌زده شده است.

لوتار ماتئوس گفت: برزیل یکی از شانس‌های قهرمانی در این دوره است. آن‌ها در رقابت‌های انتخابی جام جهانی عملکرد عالی داشته‌اند و تنها در دو بازی امتیاز از دست داده‌اند و بدون باخت به جام جهانی صعود کردند. من فکر می‌کنم فرانسه نیز تیم بسیار خوبی دارد، زیرا آن‌ها بازیکنان بسیار خوبی در ترکیب دارند. فرانسه حداقل سه تیم می‌تواند داشته باشد و بازیکنان زیادی دارد که همگی اماده و خوب هستند. 

او در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: انگلیس ممکن است در خط دروازه‌بانی خود با یک بحران کوچک روبه‌رو شود. انگلیس بازیکنان خوب زیادی دارند اما آن‌ها مقابل مجارستان شکست خوردند با این حال، آن‌ها تیم بسیار خوبی دارند. شاید فقط در خط دروازه مشکل داشته باشند. اگرچه شکی ندارم که مردان گرت ساوت گیت پتانسیل این را دارند که در این تورنمنت در بین مدعیان باشند. علاوه بر این، اسپانیا، پرتغال و آرژانتین را تیم‌هایی می‌بینم که به نظر نباید به سادگی از کنار اسم آن‌ها گذشت. 

آلمان که در دور گروهی در سال ۲۰۱۸ حذف شد، در کنار اسپانیا، ژاپن و کاستاریکا در گروه سختی قرار دارد. ماتئوس بر این باور است که فلیک، مربی فعلی آلمان عملکرد بهتری نسبت به کاری که لوو در چند سال اخیر خود در آلمان انجام داد، انجام داده است.  

ماتئوس در پایان درباره تیم ملی فوتبال آلمان نیز گفت: آلمان تیم خوبی دارد. آن‌ها دفعه قبل در مرحله گروهی شکست خوردند و حذف شدند اما فکر می‌کنم این بار آلمان تیم خوبی دارد و من خیلی به این تیم امید دارم. هانسی فلیک کار بزرگی با تیم انجام می‌دهد.

انتهای پیام

سه شنبه 28 تیر 1401  1:57 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها